קלציום ציטראט + ויטמין D

קלציום זמין בעל ספיגה מלאה ואופטימאלית, בריכוז גבוה של 300 מ"ג לטבלייה ובתוספת של ויטמין D3 פעיל, 200 יחב"ל, להגברת הספיגה וההטמעה בגוף. לתיאור המלא >
  • כשר
  • 60 טבליות
  • ‏0.75 ₪ לטבלית
מחיר קטלוגי ‏74.00 ₪ מחיר באתר ‏44.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

קלציום ציטראט בתוספת ויטמין D3

קלציום ציטראט בתוספת ויטמין D של הדס-  קלציום זמין בעל ספיגה מלאה ואופטימאלית, בריכוז גבוה של 300 מ"ג לטבלייה ובתוספת של ויטמין D3 פעיל, 200 יחב"ל, להגברת הספיגה וההטמעה בגוף.

הרכב:

קלציום ציטראט- 300 מ"ג

ויטמין D3- 200  יחב"ל

אופן שימוש:

2 טבליות עם הארוחה, או אחרת, עפ"י המלצה מקצועית. מומלץ להרחיק מארוחה חלבית.

תכולה:

60 טבליות לבליעה.

אחסנה:

יש לאחסן במקום קריר ויבש.

כשרות: כשר למהדרין בהשגחת הבד"צ בעלז.

 

קלציום ציטראט וויטמין D מבית פלוריש הדס - לבריאות מוגברת ואיכות חיים משופרת

בריאות הגוף היא אחד הנכסים החשובים ביותר שיש לאדם, ומרכיבים מזינים כמו קלציום וויטמין D הם חיוניים לשמירה על בריאותנו. קלציום ציטראט וויטמין D של פלוריש הדס הוא מוצר איכותי שמספק לגוף את המרכיבים החשובים האלה.

הקלציום הוא מינרל חיוני שתפקידו מרכזי בבנייה ותחזוקה של השלד. מצד שני, ויטמין D הוא חיוני לספיגת הקלציום ולמגוון תהליכים ביולוגיים אחרים בגוף. זהו מוצר אשר משלב בין שני המרכיבים החיוניים הללו בדרך אשר מגבירה את הספיגה וההטמעה שלהם בגוף.

המוצר מגיע מבית פלוריש הדס, מותג מוכר ומוערך בתחום תוספי התזונה. המוצר מכיל ריכוז גבוה של קלציום ציטראט - 300 מ"ג לכל טבליה, בנוסף לויטמין D3 בכמות של 200 יחב"ל, דבר שמבטיח את הספיגה המלאה האופטימלית של המרכיבים בגוף.

מעבר לאיכות המוצר והרכיבים שהוא מכיל, המוצר מאושר כשר למהדרין בהשגחת הבד"צ בעלז, דבר שהופך אותו לבחירה מצויינת לאלו שרוצים לשמור על תזונה כשרה ובריאה. הטבליות מתאימות לבליעה ונמכרות באריזה של 60 יחידות.

בעוד מאמר זה נכתב, ננסה להסביר ולהציג את היתרונות השונים של קלציום ציטראט וויטמין D של פלוריש הדס, ואת הסיבות למה הם כל כך חשובים לשמירה על בריאותנו. נתמקד במרכיבים, ביתרונות, באופן השימוש ובמידע נוסף החיוני שיסייע לכם להבין את הערך של מוצר זה.

 

היתרונות והשימושים של קלציום ציטראט וויטמין D מבית פלוריש הדס

המרכיב הראשי במוצר הוא הקלציום ציטראט. הקלציום הוא אחד המינרלים החיוניים ביותר לפעילות תקנית של הגוף. רוב הקלציום בגוף שלנו ממוקם בשלד ובשיניים, אך הוא גם משחק תפקידים מרכזיים במגוון תהליכים ביולוגיים. 

הקלציום ציטראט, שהוא צורה של הקלציום המתאימה לספיגה בגוף האנושי, מספק לגוף את המינרל החשוב הזה באופן מיטבי. תוסף זה מתאים במיוחד לאנשים שסובלים מחוסר בקלציום, כולל מבוגרים, נשים בהריון או מניקות, ואנשים שעברו ניתוחים בשלד.

המרכיב השני החשוב במוצר הוא ויטמין D3. ויטמין זה תומך בתהליך ספיגת הקלציום בגוף ומסייע בשמירה על בריאות השלד. מחקרים מראים כי ויטמין D יכול גם לשמש כגורם מונע של מגוון מחלות.

למעשה, השילוב של קלציום ציטראט וויטמין D3 מבית פלוריש הדס מספק שני מרכיבים חיוניים לשמירה על בריאות השלד בגוף. תוסף זה מתאים לאנשים שמעוניינים לשמור על בריאות השלד שלהם, לאנשים שסובלים מחוסר בקלציום או ויטמין D, ולאלו שרוצים לשדרג את אורח חייהם הבריא. בנוסף, הוא מתאים לאנשים שמקפידים על כשרות המוצרים שהם צורכים.

 

החשיבות של ההגנה שמספקים קלציום ציטראט וויטמין D3 מבית פלוריש הדס

אנו חיים בעולם מהיר שבו התזונה שלנו לא תמיד מספקת את הוויטמינים והמינרלים החיוניים שהגוף שלנו זקוק להם. עם זאת, אנחנו זקוקים להם במיוחד לשמירה על בריאותנו ותפקודנו התקני. הקלציום וויטמין D הם שני מרכיבים חשובים שמשפיעים ישירות על בריאותנו ואיכות חיינו.

הקלציום משמש כחומר בניין עיקרי לשלד והשיניים שלנו, אך משמש גם לתמיכה בתפקודים ביולוגיים רבים אחרים. 

ויטמין D, מצידו, תומך בספיגה וההטמעה של הקלציום בשלד ובשיניים. בנוסף, לויטמין D תפקיד מרכזי בהשגת בריאות הגוף הכוללת ושמירה על חיים איכותיים.

כך, ניתן להבין את החשיבות של שילוב הקלציום והויטמין D במוצר אחד, כמו במוצר של פלוריש הדס. זהו מוצר שמתמקד בשמירה על בריאות השלד. השימור על בריאותנו צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלנו, ולכן חשוב לנו לבחור במוצרים שמספקים לנו את התמיכה הנדרשת, כמו קלציום ציטראט וויטמין D3 מבית פלוריש הדס.

 

הקפדה על הוראות השימוש ועלון הצרכן - מנגנון הגנה על בריאותך

חשוב לדעת ולהבין - המוצר קלציום ציטראט עם ויטמין די מיועד לאנשים שצריכים תוספת סידן. אם אין לכם מחסור בסידן בגוף - המוצר אינו מיועד עבורכם.

כשאנו משתמשים במוצרים כמו קלציום ציטראט וויטמין D3 מבית פלוריש הדס, חשוב להקפיד לעקוב אחר ההוראות המצויינות על המוצר, המספקות מידע על הדרך הנכונה לשימוש במוצר, את המנה המומלצת ואת הזמן המומלץ לשימוש.

המידע שמופיע על המוצר הוא מרכזי לבריאותנו. שימוש לא תקני או לא נכון במוצרים כאלה יכול לגרום לתופעות לוואי לא רצויות. לכן, הקפדה על קריאת העלון ושימוש תקני במוצר היא שלב חיוני בשמירה על בריאותנו. סטיה מהוראות אלו מותרת באישור רופא או בעל מקצוע אחר, למשל נטורופת.

בנוסף, קריאת המידע לצרכן מאפשרת לנו להכיר את המוצר שאנחנו משתמשים בו. זה מאפשר לנו להבין את המרכיבים, את התכולה התזונתית, את האופן בו המוצר עובד, ואת היתרונות שהוא יכול להציע לנו.

בסוף, שימוש תקני במוצרים כמו קלציום ציטראט וויטמין D3 מבית פלוריש הדס משפר את הבריאות שלנו ומאפשר לנו לנצל את היתרונות המרביים שהמוצרים האלה מציעים. אך, בכדי לעשות זאת בצורה בטוחה ויעילה, חייבים להיות מודעים להוראות השימוש ולעקוב אחריהן באופן מדויק.

 

תרומת קלציום ציטראט וויטמין D3 לבריאותנו

לאחר שעיינו במאמר זה, אנו מגיעים למסקנה שקלציום ציטראט וויטמין D3 מבית פלוריש הדס הם לא רק תוסף תזונתי, אלא שאפשר לראות בו כלי חשוב לשמירה על בריאותנו ואיכות חיינו. 

המוצר הזה מספק לגוף שלנו את הקלציום והויטמין D, שני המרכיבים החיוניים שלנו, בצורה מרוכזת ובזמינות גבוהה. השילוב של הקלציום והויטמין D מאפשר להם לעבוד בצורה משלימה ומיטבית, תוך שמירה על בריאות השלד.

נכונות הגוף לקבלת הקלציום והויטמין D משתפרת באופן משמעותי כאשר הם מתפקדים ביחד. כאשר משלבים אותם כדי להביא לבריאות מיטבית, נוכל להרגיש שיפור באיכות החיים שלנו.

עוד נושא שחייבים להדגיש הוא את החשיבות של קריאת המידע לצרכן והקפדה על הוראות השימוש של המוצר. זהו מרכיב חיוני שמאפשר לנו להבין את האופן בו מוצר כמו קלציום ציטראט וויטמין D3 יכול לעזור לנו, וגם מספק לנו נתונים חיוניים כמו המנה המומלצת ואת הזמן המומלץ לשימוש.

אנו מסכמים את המאמר בדגש על המרכיבים הייחודיים של מוצר זה - קלציום ציטראט וויטמין D3 מבית פלוריש הדס, שילוב שמשפר את הספיגה ומאפשר לגוף לנצל את הקלציום והויטמין D בצורה המיטבית ביותר. השילוב הזה הוא מה שהופך את המוצר לבחירה החכמה ביותר למי שמחפש תמיכה בריאה ואיכותית לגוף.

ברקוד: 7290010035182