רלקטון - קומפלקס אלפא קזוזפין

רילקטון אלפא - קומפלקס אלפא - קזוזפין למצבי לחץ וחרדה

קומפלקס ייחודי | לשימוש יום ולילה

לתיאור המלא >
  • כשר
  • 30 כמוסות
  • ‏6.63 ₪ לכמוסה
מחיר קטלוגי ‏199.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

רילקטון - קומפלקס אלפא קזוזפין | category 5

קזוזפין α - מולקולת "הרוגע ואושר"

עבודת המחקר על אלפא - קזוזפין החלה בעקבות חיפוש התשובה מדוע תינוקות ישנים שינה שלווה ועמוקה לאחר צריכה של חלב אם? התשובה הייתה זיהוי של פפטיד )חלבון קצר( בשם אלפא - קזוזפין שאינו קיים בפני עצמו בחלב או במערכת העיכול של מבוגרים אלא נוצר רק במערכת העיכול של תינוקות לאחר העיכול של חלב אם. האלפא - קזוזפין משפיע ישירות על איזור ההיפותלמוס ויותרת המוח בהפרשת חומרים המשפיעים על הפעילות של חומצה גמא-אמינו-בוטרית ) GABA ( שפעילותה משוייכת להקלה בתופעות כגון לחץ וחרדה. לקטיום נמצא בטוח לשימוש גם לתקופות זמן ארוכות ללא השפעות שליליות כפי שנצפו בחומרים ממשפחת הבנזודיאזפינים כגון: התמכרות, פגיעה בזיכרון, חוסר סובלנות וחוסר עכבות. לקטיום נחקר בעשרה מחקרים קליניים מתועדים היטב שבוצעו בין השנים 1999 ל 2022- על מאות משתמשים בגילאים שונים ונמצא כיעיל ובטוח לשימוש.

אלפא - קזוזפין - ומצבי חרדה

ההשפעות של של החומר הפעיל אלפא - קזוזפין נבדקו על מצבי חרדה בניסוי כפול סמיות, אקראי, מוצלב, מבוקר פלצבו שבו קבוצה של 63 נשים שסבלו מחרדה בעיות שינה ועייפות כללית הקשורה ללחץ, קיבלו 150 מ"ג אלפא - קזוזפין מדי יום למשך 30 יום. תוצאות המחקר הראו שמתן אלפא - קזוזפין בנשים עם תסמינים הקשורים לחרדה הפחית את הסימפטומים שלהן, במיוחד בעיכול, במדדים קרדיווסקולריים, אינטלקטואלים, רגשיים ובעיות חברתיות. מסקנת החוקרים: מחקר זה הראה כי צריכה של אלפא - קזוזפין לתקופה של 30 יום הפחיתה את הסימפטומים הקשורים לחרדה אצל נשים ועל כך שרכיב זה עשוי לשמש בצורה יעילה להקלה על תסמינים של חרדה. מחקרים נוספים שנערכו עם הלקטיום הראו תוצאות טובות מאוד אצל גברים ונשים בהפחתת סימני חרדה, רמות קורטיזול, מדדי לחץ דם ודופק ואף סיוע והקלה במצבים פסיכו-דרמטולוגיים הקשורים למצבי לחץ וחרדה.

אלפא - קזוזפין - ומצבי לחץ

השפעתו של אלפא - קזוזפין ברמה הפיזיולוגית מתבטאת בהפחתת רמות הורמון הלחץ קורטיזול ובאיזון סימני גוף חיוניים בזמן מצבי מתח כגון דופק ועלייה בלחץ הדם. השפעתו הפסיכולוגית באה לידי ביטוי באיזון תגובות רגשיות, בהרגעת הנפש ובתמיכה בביצועים הקשורים במתח שלפני אירועים מלחיצים כגון: ראיון עבודה, טיסה, בחינה וכו'. ללקטיום יש גם השפעה אדפטוגנית והוא לא רק מקל על מצבי מתח וחרדה, כי אם גם מגביר את עמידות הגוף והנפש למצבים אלו. במחקר כפול סמיות, אקראי, ומבוקר פלצבו שבוצע נבדקו ההשפעות המשוערות של החומר הפעיל אלפא - קזוזפין על לחצי דם סיסטולי, דיאסטולי, ערכי קצב לב וריכוזי קורטיזול בפלזמה אצל 42 מתנדבים בריאים שהתמודדו עם מצבי לחץ מתמשכים. הנבדקים הוקצו באופן אקראי לצריכה של שתי כמוסות המכילות 200 מ"ג חומר פעיל שלוש פעמים ביום בהפרש של 12 שעות או פלצבו שניתן לקבוצת הביקורת. בבוקר יום הבדיקה, נלקחה דגימת דם ראשונה למדידת בסיס של ערך קורטיזול. בדיקת דם נוספת בוצעה לפני ובמהלך המצב המלחיץ. בתום המחקר על בסיס נתוני בדיקות הדם, לחץ הדם ושינויים בערכי הקורטיזול, התוצאות הצביעו על יכולת נוגדת לחץ של האלפא - קזוזפין במשתתפי המחקר. החומר הפעיל הוכח גם כמשפר את איכות השינה והיכולת להירדם בתקופה מלחיצה וגם את יכולת התפקוד בבוקר למחרת.

אלפא - קזוזפין ואי סבילות ללקטוז

רוב האנשים עם אי סבילות ללקטוז יכולים לצרוך עד 12 גרם לקטוז )שווה ערך לתכולת הלקטוז בכוס חלב( בפעם אחת ללא תסמינים או עם תסמינים קלים בלבד, כמות גדולה יותר של לקטוז יכולה להיות נסבלת אם היא מחולקת במשך היום )עד 24 גרם(. מכיוון שרמות הלקטוז שבמוצר הן מתחת לכמות זו, הוא לא אמור לגרום להשפעות שליליות למי שרגישים ללקטוז. למרות שאלפא - קזוזפין מופק מחלבון מחלב הוא אינו מהווה סיכון לאנשים עם אי סבילות ללקטוז, מאחר ותכולת הלקטוז שבמוצר היא בסביבות 0.5% והמינון היומי המקסימלי המומלץ של צריכת 2 כמוסות ביום מכיל 600 מ"ג חומר פעיל המכיל כ- 3 מ״ג לקטוז.

אלפא - קזוזפין - בריכוז גבוה

חרדה לרוב הולכת יד ביד עם מתח, כאשר אנשים רבים חווים חרדה כאשר הם מתמודדים עם אירועים מלחיצים. חרדה יכולה לגרום לאדם לפספס דברים רבים בחיים. למשל, אנשים שחשים חרדה חברתית עשויים להימנע מללכת לקניונים או לקולנוע כדי להימנע משהות באזורים צפופים עם קהל רב. לכן, אין זה מפתיע שההשפעות המרגיעות של האלפא - קזוזפין פועלות גם עבור אלה שנאבקים בחרדה. מוצר הרילקטון מכיל את הריכוז הגבוה ביותר בתוסף תזונה של החומר הפעיל אלפא - קזוזפין (5.4 מ"ג בכמוסה). אלפא - קזוזפין עובד בצורה דומה לחומרי ההרגעה ממשפחת הבנזודיאזפינים, אך בניגוד להן הוא אינו ממכר, אינו יוצר תלות ולפיכך מתאים לשימוש גם לאורך זמן ממושך.

ברקוד: 712179581968

רילקטון α - מאפייני המוצר:

30 כמוסות צמחיות קטנות ונוחות לבליעה

מנה של 1 כמוסה מכילה:

• 300 מ"ג - (5.4 מ"ג אלפא - קזוזפין) - LACTIUM 
• 100 מ"ג - SAMe - ס-אדנוזיל- מ תיונין
• 25 מ"ג - GABA - חומצה גאמא-אמינובוטירית - "גאבא"
• 200 מ"ג - מגנזיום מגנזיום אוקסיד במיקרו-אנקפסולציה - MAGSHAPE
• 200 מק"ג - מתיל פולאט אמורפי
•קומפלקס בטא קריופילין לִיפּוזֹומַֹלִי

מומלץ עבור:

•הרגשת חרדה זמנית או מתמשכת.

•הרגשת לחץ ודיכאון.

•בעיות דרמטולוגיות המושפעות מלחץ כגון אקנה וולגריס.

•לפני ובזמן אירועים מלחיצים כגון בחינות, טיסה, טיפולי שיניים וכו'.

המלצות שימוש:

•סטרס כרוני: 2-1 כמוסות ביום, עם הארוחות.

•סטרס אקוטי: 2 כמוסות יחד, עם הארוחה.

•ניתן ליטול גם במהלך היום ללא חשש לנמנום.

•מומלץ ליטול מספר ימים טרם אירוע מלחיץ (למשל: בחינה) ובמהלך האירוע עצמו.

 

תווית נקיה - המוצר אינו מכיל את החומרים הבאים:

ללא: חומרים מהונדסים גנטית, חומרים משמרים, סוכר, ממתיקים, חומרי טעם וריח, צבעי מאכל, חיטה, סויה, סיליקון דיאוקסיד.

אזהרת אלרגנים: המוצר מכיל רכיבי חלב

המלצה: מומלץ לשלב עם המוצר - קוגני Zzz וליפוזמין B12 ספקטרום.

סוג כשרות: כשר חלבי לאוכלי אבקת חלב נוכרי.

נותן הכשרות: רבנות מעלה אדומים.

אורך חיי מדף: 24 חודשים.

המלצת אחסון: יש לאחסן במקום קריר ויבש, הרחק מחום אור ולחות.

אזהרה: נשים בהריון, נשים מיניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם,

ילדים, יש להיוועץ ברופא. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים.

אזהרה: לא מומלץ לנשים מניקות ונשים בהריון