כולסטרו טק

פורמולת "כולסטרו-טק" מכילה קשת רחבה של צמחים הפועלים להורדת הכולסטרול הרע (LDL), ולהעלאת הכולסטרול הטוב (HDL). בנוסף, היא מסיעת בהפחתת לחץ דם, איזון סוכר, מנקה את הכבד, ממריצה מיצי מרה לתיאור המלא >
  • 60 כמוסות
  • 1.27 ₪ לכמוסה
מחיר רגיל 109.00 ₪ מחיר באתר 76.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

כולסטרו טק (60 כמוסות) - טינקטורה טק

פורמולת "כולסטרו-טק"  מכילה קשת רחבה של צמחים הפועלים להורדת הכולסטרול הרע (LDL), ולהעלאת הכולסטרול הטוב (HDL). בנוסף, היא מסייעת בהפחתת לחץ דם, איזון סוכר, מנקה את הכבד, ממריצה מיצי מרה ומכילה נוגדי חמצון חזקים. היא מטפלת בניקוי נזקי שומן מצטברים ובסילוק הפסולת מהגוף, כשאחד ממרכיביה הדומיננטיים הוא מיצוי הרימונים (אקסטרקט), הידוע כנוגד חמצון חזק, המונע חמצון והיצמדות שומן לדופן העורק.

רכיבים: ארטישוק, כורכום, שן ארי, רימונים אקס., גרסיניה, ריישי, עלי זית

הארטישוק (CYNARA SCOLYMUS) מוכר כצמח המרפא מחלות כבד. הוא ממריץ מיצי מרה, ומשתן, והצינרין שבו מגביר ייצור/הפרשה/זרימת מיצי מרה. הצמח ממריץ את הכבד ומגן עליו, גורם להורדת כולסטרול ושומנים, ונחשב מונע טרשת עורקים.

הכורכום (Aromatica Turmeri) הינו צמח המגן על הכבד, משפר את זרימת מיצי המרה, מנטרל נזקים בגוף עקב לקיחת תרופות, ומוריד את רמות הכולסטרול.

לשן הארי ( Taraxacum officinale)  השפעה ישירה על הכבד: הוא מגביר הפרשת מיצי מרה, ועוזר לשיפור מטבוליזם של שומנים וכולסטרול בגוף. הצמח עשיר בויטמיני B,D,C,A ומינרלים: ברזל, סיליקון, מגנזיום, אבץ ובמיוחד אשלגן. הוא יעיל ומומלץ במקרים של דלקות כבד, בכיס המרה ודרכי המרה, לשיפור דטוקסיפיקציה בכבד, לבעיות בטחול, בכליות ולקשיים בהטלת שתן.

זרעי רימונים ( POMEGRANATE – PUNICA GRANATUM)- הרימון מכיל ויטמינים רבים, נוגדי חמצון, חומצה אלגית, טאנינים, סיבים ופוליפנולים. הוא מסייע בהורדת כולסטרול רע וטריגליצרידים (מונע הצטברות של שומן בשולי העורקים), והפוליפנולים שבו מסייעים להגביר את פעילות האנזים PARAOXONASE המחיש פירוק של ליפידים ברובד הטרשתי. הוא משפר זרימת דם, ומשפץ כלי דם, מאזן יתר לחץ דם, אנטי-מיקרוביאלי, אנטי-דלקתי חזק, ומעכב תהליכי הזדקנות.

פרי הגרסיניה (GARCINIA CAMBOGIA) מיועד לטיפול ברמות גבוהות של שומן וכולסטרול בדם. הוא מעכב את תהליך סינתזת השומנים, ומפחית LDL וטריגליצרידים בדם. הגרסיניה מכיל כמות גדולה של ויטמין ,C ומסייע בחיזוק טונוס הלב, וכמו כן מעודד הפקת אנרגיה משומנים ופחות מפחמימות.

ככינויה " צמח האלמוות " במחקרים, הוכחה פטריית הריישי Ganoderma) Lucidum ) כאנטי אלרגנית בזכות המרכיב ganoderic וחומצות המעכבות שחרור היסטמין. היא נוגדת דלקת, אנטי בקטריאלית, משככת כאב, אנטי סרטנית, מורידה לחץ דם, מפחיתה כולסטרול, שומרת על קסם הנעורים, ומעכבת תהליכי הזדקנות.

עלי זית  (OLEA EUROPAEA) -חומצה אלנולית, החומר הפעיל בעלי הזית, מסייעת להורדת יתר לחץ דם, איזון לחץ דם והגברת זרימת דם בעורקים הכלליים. עלה הזית הוא אנטי בקטריאלי, אנטי ויראלי, וכן מעכב חמצון של LDL, נוגד חמצון חזק, ומאזן רמות סוכר בדם.