משחת קוריאליס

משחת צמחים מרוכזת לשיפור היגיינת העור, מכילה נוסחה ייחודית, המבוססת על מחקרים, ספרות מקצועית וניסיון קליני מצטבר, המשלבת פעילות חיטוי חזקה (אנטי-חיידקית,אנטי-פטרייתית) לתיאור המלא >
  • 20 מ"ל
  • 27.50 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 69.90 ₪ מחיר באתר 55.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

משחת קוריאליס (20 מ"ל) - ברא

משחת צמחים מרוכזת לשיפור היגיינת העור

מכילה נוסחה ייחודית, המבוססת על מחקרים, ספרות מקצועית וניסיון קליני מצטבר, המשלבת פעילות חיטוי חזקה (אנטי-חיידקית/אנטי-פטרייתית) עם הרגעה, האצת תהליך האיחוי של רקמת עור דלקתית ומניעת היווצרות רקמות צלקתיות בעור.

משחת צמחים בעלת כושר היצמדות מעולה לעור, המכילה תמציות מרוכזות ואיכותיות של צמחי מרפא ארץ ישראליים כגון עלי המרקולית המצויה ועלי ויתניה משכרת. לתמציות הצמחים מתווספים שמנים אתריים איכותיים המופקים מעץ התה האוסטרלי וממחטי האורן הסיבירי, שתורמים לשיפור היגיינת העור. תמציות פרע מחורר (היפריקום) בשילוב עם הרכיב ביסבולול המופק מפרחי קמומיל תורמים להרגעת עור אדמומי ומעניקים תחושת נינוחות לאחר המריחה.

מבנה המשחה כאמולסיה של מים בשמן (W/O), אשר משפרת את ספיגת הרכיבים הפעילים כשהיא נצמדת היטב לעור באזור הדרוש.


הוראות שימוש

התכשיר מרוכז ודי להשתמש בכמות קטנה להשגת התוצאה הרצויה. למרוח באזור הדרוש ולפזר בתנועות עיסוי עד לספיגת התכשיר בעור. יש לחזור על המריחה מידי ערב, אחרי ניקוי העור.* יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. * אין לבלוע. * יש להימנע ממגע בעיניים. * להרחיק מילדים. * אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד מהרכיבים.