קרנברי פלוס

פורמולה ייחודית ומרוכזת לטיפול בדלקות שתן ממקור חיידקי וויראלי. בין מרכיבי הפורמולה בולטת תמצית החמוציות בריכוז 40:1 החזקה פי 40 מהצמח. לתיאור המלא >
  • 50 מ"ל
  • 10.98 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 69.00 ₪ מחיר באתר 54.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
פורמולת "קרנברי פלוס" - טינקטורה טק

פורמולה ייחודית ומרוכזת לטיפול בדלקות שתן ממקור חיידקי וויראלי.
בין מרכיבי הפורמולה בולטת תמצית החמוציות בריכוז 40:1 החזקה פי 40 מהצמח.

רכז זה, בשילוב עם צמחי מרפא (ערער, זקן התירס, אכינצאה וגי'נג'ר) אשר הוכחו כאנטי בקטריאלים, מחטאים, מסלקי רעלים, משתנים ומחזקים את מערכת החיסונית, מהווה שילוב מושלם המבטיח תהליך מיידי של ריפוי ומניעה.

תכולה:
50 מ"ל

רכיבים:
אקסטרקט חמוציות 40:1, ג'וניפר, אכינציאה, זקן תירס, זנגוויל

חמוציות -
פרי חמוץ-מתוק קטן. מחקרים של השנים האחרונות מצביעים על יכולותיו של הפרי בריפוי ומניעה של זיהומים בדרכי השתן, זאת לאור המצאותם של נוגדי חמצון מסוג פרואטוציאנידינים, המסייעים בבנייתן של מעטפות הגנה על בסיס חומצי אשר מונע מחיידקי הקולי את ההתפתחות וההגעה לשלפוחית השתן.
מחקרים גם מצאו את החמוציות כיעילות בהשמדת זני חיידקים שכבר פיתחו עמידות לאנטיביוטיקה, וכבעלות יכולת למנוע הישנות מקרים של דלקת בשלפוחית השתן.

ערער (ג'וניפיר)-
שיח תבלין אשר מפירותיו, גרגיריו ושמן שמופק ממנו – מפיקים תועלות שונות, בהן משקה הג'ין. הערער הוא צמח מעודד הזעה, משתן ואנטי בקטריאלי, ללא איבוד אלקטרוליטים, כלומר מסלק פסולת על בסיס חומצי מהגוף ומחטא.

אכינצאה-
צמח מרפא אנטי-ויראלי פופולארי הנחשב ל"אנטיביוטיקה של הטבע". האכינצאה יעילה במניעת מחלות בכלל ובהתמודדות עם דלקות בדרכי השתן בפרט. לצמח יכולת המרצת המערכת החיסונית וטיהור הדם. זאת לאור היותה עשירה בחומצה הקפאית והציקורית המגבירות עמידות של תאים כנגד וירוסים, חיידקים וקנדידה

זקן התירס-
זקן תירס על שמו כן הוא, אלו השערות הנלוות לקלח התירס.אותן שערות ניחנות במינרלים וויטמינים רבים כמו מגנזיום, סידן, אשלגן ויטמין A, ויטמין K. ואחרים. זקן התירס הוא צמח משתן ומרגיע (גם מפחית לחץ דם), אשר ביכולתו להגן על הרקמות הפנימיות, לשקם את ריריות דרכי השתן ולחזק את השלפוחית.

ג'ינג'ר (זנגביל)-
אותו ג'ינג'ר שאנחנו מכירים מהמטבח הוא גם צמח מרפא אנטי דלקתי הידוע ביכולות חיטוי. יכולות אלה יעילות במיוחד במקרי דלקות בדרכי השתן או דלקות פרקים (RA). הג'ינג'ר, בעל תכונות של חימום, הזעה והמרצה, משמש גם כתכשיר יעיל למניעת בחילות והקאות בהריון, בנסיעות ולאחר טיפול כימותרפי. מיצוי הצמח הוכח כמונע עוויתות כאב המלוות לדלקות.