שמן אתרי אקליפטוס בלנד 15 מ"ל

שמן אקליפטוס מגן על מערכת הנשימה מפני הצטננויות, נוגד חיידקים ווירוסים נוגד דלקות, מקל על כאבים לתיאור המלא >
  • 15 מ"ל
  • ‏73.27 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר קטלוגי ‏109.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

שמן אתרי אקליפטוס (15 מ"ל) - doTERRA

אקליפטוס הוא עץ ירוק עד שמגיע לגובה של 25 מטר. החומרים הכימיים שבשמן אקליפטוס תורמים רבות לבריאות של מערכת הנשימה. זהו גם שמן נפלא לעיסוי מרגיע. לשמן אקליפטוס יש יכולות טיהור, מה שהופך אותו לשמן מומלץ לניקוי העור וגם לטיהור משטחים ואוויר בחללים סגורים. המחקרים הראו כי אקליפטוס מסייע להרגעה והפגת מתחים. ניתן להשתמש בשמן אקליפטוס לשטיפת חלל הפה כדי לטהר את הנשימה ולתרום לבריאות דרכי הנשימה העליונות.

יתרונות:
100% שמן אתרי טהור העומד בתקן CPTG
תורם לחיזוק פעילות המוח
מרגיע ותורם להרפיה
מגן על מערכת הנשימה מפני הצטננויות
נוגד חיידקים ווירוסים נוגד דלקות, מקל על כאבים

שימוש חיצוני: 
לערבב עם שמן לימון ונענע, להכניס לבקבוק מים ולהשתמש לניקוי המשטחים
לדלל טיפה אחת של שמן עם 1 מ"ל של דוטרה שמן קוקס מזוקק. לתמיכה במערכת הנשימה לטפטף טיפה אחת (המדוללת) על החזה 1-3 פעמים ביום ולעסות על אזור החזה.

אינהלציה:
להשתמש 1-5 פעמים ביום או במידת הצורך. לתמיכה במערכת הנשימה ומערכת החיסון טפטפו 3-4 טיפות של שמן למפיץ שמנים אתריים (דיפיוזר).

התוויות נגד: רגישות אישית.

אזהרות:
אין להשתמש בשמן הטהור. אסור לשימוש באופן ישיר על העור ללא דילול עם שמן נוסף או מים. אין להיחשף לשמש או קרינת UV לפחות 12 שעות לאחר מריחת השמנים. ראה הוראות דילול על גבי הבקבוק.

יש לשמור הרחק מהישג ידם של הילדים. נשים בהריון ואנשים הנמצאים בטיפול רפואי צריכים להיוועץ ברופא המטפל. יש למנוע מגע עם עיניים, אוזניים ואזורים רגישים נוספים.

יש להשתמש בשמן רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. יש להפסיק את השימוש עם הופעת סימני גירוי. רגישות בעור אפשרית. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. במקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף היטב במים או בשמן קוקוס טהור. יש לשטוף ידיים היטב לאחר השימוש. לשימוש חיצוני. אין לבלוע.

אין לנתק את הטפטפת ממקומה.

הוראות אחסון: יש לשמור במקום מוצל, יבש וקריר מתחת ל-30 מעלות (רצוי במקרר). להרחיק ממקורות חום או לחות.

ברקוד: 30060001