שמן שומר

מאזן את פעולת הטחול, מסדיר את פעולת המעיים, מרגיע כאבי בטן, מרגיע גזים גם אצל תינוקות, מחזק את הטונוס של שרירי המעיים, מקל על בחילות והקאות, מסדיר תיאבון, מומלץ לטיפול בבעיות עצירות. לתיאור המלא >
  • 10 מ"ל
  • ‏29.90 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר קטלוגי ‏41.00 ₪ מחיר באתר ‏29.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

שמן שומר - עומר הגליל

FOENICULUM VULGARE

מקור השמן – הונגריה, בולגריה, גרמניה, צרפת

מרכיבים פעילים – 50-60% anethole, limonene, phellandrene, pinene, anusic acid,
Anisic aldehyde, camphene, limonene

שיח בר הצומח לגובה של עד שני מטר בעל פרחים צהובים עגולים וגדולים. ישנם שני מיני שומר, השומר הנפוץ הנקרא גם שומר מר והשומר המתוק המגודל באופן תרבותי ונקרא שומר רומאי או שומר הגינה.
השמן האתרי מופק מהזרעים באמצעות זיקוק בקיטור.
ברפואת הצמחים העתיקה סיגלו לשומר תכונות של צמח מאריך חיים, מעניק אומץ וכוח, מגרש רוחות רעות, הרומאים במסעות כיבוש ממושכים לעסו זרעי שומר על מנת להפחית את התיאבון בדרך.
שמן השומר הוא אנטי דלקתי ואנטי טוקסי במיוחד כטיפול לעקיצות חרקים. השמן מעודד ומחזק את חילוף החומרים התאי, מסייע לגמילה מאלכוהול ומוריד HANG OVER.
השומר מאזן את פעולת הטחול, מסדיר את פעולת המעיים, מרגיע כאבי בטן, מרגיע גזים גם אצל תינוקות, מחזק את הטונוס של שרירי המעיים, מקל על בחילות והקאות, מסדיר תיאבון, מומלץ לטיפול בבעיות עצירות, צניחת מעיים, דלקת המעי הגס, מעודד הרזיה.
שמן משתן, מטפל ומונע אבנים בדרכי השתן, זהו אחד השמנים החשובים לטיפול בצילוליטיס, מוריד נפיחות ובצקתיות.שמן השומר מכיל מרכיב הנקרא אנתול הדומה בפעילותו להורמון אסטרוגן. הוא מאזן את הפעילות ההורמונלית ומסייע בהסדרת המחזור החודשי, מרגיע כאבי מחזור, מוריד גודש בשדיים, מעורר יצירת אסטרוגן ומפחית תופעות של גיל המעבר. מגביר את יצור החלב אצל נשים מניקות ומשפר את ערכיו התזונתיים. שומר ומגביר את האלסטיות והטונוס של העור, השרירים ורקמת החיבור, מסייע לזרימת דם טובה יותר ומעודד בניה של עצמות חזקות.

אזהרות:
לא מומלץ לאנשים הסובלים מאפילפסיה ולנשים הסובלות מעודף יצור אסטרוגן.

ברקוד: 7293738625895