פלקסמול

רוב האנשים מעל גיל 40 חשים כאב בגופם. כאב כרוני או אקוטי המלווה בהרגשת אי נוחות פיזית ותסכול העלול לפגוע באיכות החיים. פלקסמול נותן מענה בשני מישורים, הן לטיפול בדלקת והן לטיפול בכאב עצמו. לתיאור המלא >
  • 50 מ"ל
  • 11.80 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 79.00 ₪ מחיר באתר 59.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

פלקסמול
להוריד מהפרק

חלק רחב מהאנשים מעל גיל 40 חשים כאב בגופם. כאב כרוני או אקוטי המלווה בהרגשת אי נוחות פיזית ותסכול העלול לפגוע באיכות החיים של הפרט.
פלקסמול מורכב מצמחים שאמורים לתת מענה בשני מישורים, הן בסיוע לטיפול בדלקת והן בסיוע לטיפול בכאב.
הצמחים נבחרו והותאמו למכלול הבעיות המלוות בכאב כגון: עייפות כרונית, פיברומיאלגיה, דלקת פרקים, כאבי שרירים, וכאבי ראש.
יעיל לשימוש בטווח ארוך ללא תופעות לוואי.

רכיבים: תמציות צמחים המכילות אלכוהול ומים, ספיריאה, הרפגו, כורכום, לבונה, זנטוקסיליום, אפיום, שוש קירח

ספיריאה  Filipendula Ulmaria - 
טאנינים, פוליפנולים ופלבנואידים הם המסייעים להגנה על הגוף מהדלקת והזיהום.
כמו כן הספיריאה מגביר הזעה, דאורטי ומחטא. יעיל במקרים של כאבים ראומטיזם של השרירים והמפרקים ובמקרים של בעיות בקיבה כמו דלקות במעי הגס, קרוהן, אולקוס, קשיי עיכול.

הרפגו – Harpagophytum Procumbens
הצמח בשימוש לטווח רחב של בעיות רפואיות אך השימוש העיקרי בו הוא לדלקות מפרקים, ראומטיזם, כאבי מפרקים, כאבי שרירים ונוקשות מערכת השלד. כמו כן הפנולים, הפלבנואידים והאיזופלבונים שבו מסייעים להורדת שומן בדם ולהפחתת כולסטרול בדם.
זהו צמח אנטי דלקתי, משכך כאבים וממריץ את מערכת העיכול. מחקרים הראו על שיכוך כאבים במקרים של ארטריטיס וכן הקלה על כאבי גב תחתון.

כורכום  Aromatica Turmeric:
צמח המגן על הכבד, משפר את זרימת מיצי המרה. בכורכום נמצא אשלגן, בטא קרוטן וויטמין C. כמו כן החומר הפעיל בכורכום הנקרא כורכומין מסייע למניעת כיב קיבה, אנטי דלקתי חזק , מסייע לריפוי פצעים ודלקות. בנוסף לכורכומין פעילות נוגדת חמצון חזקה והינו מעכב חמצון של שומנים. מומלץ בעיקר להקלה בדלקות פרקים.

לבונה BOSWELLIA
הפעילות המיוחסת ללבונה היא אנטי דלקתית בזכות החומצות שבה. תכונות אנטי דלקתיות אלו מתייחסות לדלקות ממושכות או לדלקות הבאות בהתקפים חוזרים. עיקר פעילותו כמעכב ייצור של לויקוטריאנים (גורמי דלקת) ומכאן שימושו היעיל לטיפול בדלקת מפרקים ,ברומטיזם, ואף בסיוע למניעת שחיקת סחוס המופיעה בעקבות דלקת פרקים שגרונית.

זנטוקסיליום ZANTHOXYLUM SPP
פעילות הצמח ידועה כממריץ זרימת דם ומכאן יעילותו לזרימה לקויה בכלי הדם ההיקפיים, מסייע לטיפול ברומטיזם ובהתכוצויות שרירים. פעילותו מגיעה בעיקר מהקסנטוקסילין והאלקלואיד ברברין. בנוסף הצמח עשוי לחזק את מערכת העיכול ומזרז ריפוי פצעים קשיי ריפוי.

אפיום  APIUM GRAVEOLENS
הסלרי נחשב כיעיל לטיפול בבעיות מערכת השלד. מעבר לפעילותו הידועה במסייע להורדת לחץ-דם, מחטא, משתן ונוגד דלקת האפיום מסייע במקרים של דלקות מפרקים ריאומטיות ובנטרול החומצות העודפות ברקמות ובדם.

שוש קירח (ליקוריץ)Glycyrrhiza Uralensis
לשוש סגולות רבות בתרבויות שונות, צמח אדפטוגן. בפורמולה זו משמש השוש לצורך איזון הפורמולה וחיבור הרמוני בין הצמחים, לשיפור הטעם ויחד עם זאת כמסייע בהגנה על הקיבה מדלקות אשר לפעמים לא יודעים אף על קיומן. הגליציריצין, החומר הפעיל שבו, מחזק, משקם רקמות ריריות ונוגד דלקת.