רפואת תדרים - מהדורה שנייה

ספר הלימוד השלם לריפוי אנרגטי. מדריך שלם ומקיף לטכניקות הריפוי האנרגטיות, כמו דיקור, פרחי באך, הומיאופתיה, קריסטלים, מדיטציה, הילינג רוחני ועוד

לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • ‏115.00 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי ‏128.00 ₪ מחיר באתר ‏115.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

רפואת תדרים - ד"ר ריצ'רד גרבר

הספר "רפואת תדרים" מציג שילוב ייחודי של חוכמה עתיקה ומדע מודרני. הוא מציג תפיסות חדשות - פיזיות ורוחניות - על בריאות ומחלה ומסביר את התיאוריות המודרניות העומדות מאחורי השפעתם הרפואית של טיפולי האנרגיה השונים.

ספר זה מהווה מדריך שלם ומקיף לטכניקות הריפוי האנרגטיות, כמו דיקור, פרחי בך, הומיאופתיה, רדיוניקס, קריסטלים, צ'קרות, מדיטציה והילינג רוחני.

ספר הדרכה זה נבחר לספר הלימוד המוביל בבתי-הספר לרפואה אלטרנטיבית בארצות-הברית וזכה לשבחים רבים בקרב המטפלים ברפואה אנרגטית.

שילוב הידע המדעי-רפואי המודרני יחד עם הניסיון המחקרי-טיפולי העשיר של ד"ר גרבר הופך את הספר הזה לאוצר בלום של ידע חיוני לסטודנטים ולעוסקים בטיפולים אנרגטיים.

ברקוד: רפואת תדרים - מהדורה שנייה

מאת: ד"ר ריצ'רד גרבר (.M.D).

מספר עמודים: 423.

תאריך הוצאה: מהדורה ראשונה - 2009, מהדורה שנייה - 2021.

תרגום: יהודית ברלב.

עריכה מדעית: אדוארדו גדי מזור (זבה).

הקדמה: פרופ' רפאל קרסו, פרופ' קונסטנטין קורוטקוב.

על המחבר:

ד"ר ריצ'רד גרבר (M.D.) (2007-1954) היה מומחה אמריקני לרפואה פנימית שעסק שנים רבות במחקר מעמיק של שיטות אבחון וריפוי אלטרנטיביות. עוד בתקופת לימודיו בבית-הספר לרפואה האמין שריפוי מחלות יכול להיעשות בדרכים פשוטות יותר, כלומר ללא שימוש בתרופות הגורמות לעיתים לתופעות לוואי קשות וללא ניתוחים מסוכנים. במשך שנים חיפש אחר שיטות אבחון ואמצעי טיפול פחות פולשניים, פחות יקרים ופחות רעילים, שיעניקו תועלת בריאותית רבה יותר לחולים. כך הוא הגיע למסקנה שהמפתח להרחבת הידע הרפואי העכשווי לצורך מציאת דרכי אבחון וטיפול טובים יותר נמצא בריפוי בעזרת תדרים.