רפואה פונקציונאלית

(מהדורה חדשה של הספר "ריפוי מחלות כרוניות - מחלום למציאות")

מניעה וטיפול מותאם אישית בשורשי המחלה

כולל שאלונים לבדיקה עצמית

לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • 88.00 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי 98.00 ₪ מחיר באתר 88.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

רפואה פונקציואלית - ד"ר ג'פרי בלאנד

רפואה פונקציונאלית היא גישה רפואית חדשנית ומותאמת אישית למניעה וטיפול במחלות כרוניות, כמו סוכרת, לב ועוד. היא מציעה תוכנית טיפול מותאמת אישית בשורשי המחלה ומצליחה לרוב לרפא אותם.

הרפואה הפונקציונאלית היא גישה טיפולית הוליסטית שנסמכת על מחקר רפואי עדכני ומוכח-מדעית ומשלבת בדיקות מעבדתיות חדשניות שיודעות לזהות ולתקן באופן אישי את התהליכים הביוכימיים והפיזיולוגיים שיצאו מאיזון וגרמו להתפרצות המחלה אצל המטופל.

הרפואה הפונקציונאלית נפוצה מאוד בארה"ב וניצניה הגיעו גם לישראל באמצעות רופאים ומטפלים פורצי דרך שנוכחו לדעת שהגישה השמרנית, כפי שבאה לידי ביטוי בקופות החולים, אינה מצליחה במקרים לא-מעטים להביא מרפא אמיתי למטופלים.

גם אתם תוכלו לאבחן את התהליכים הפיזיולוגיים שיצאו מאיזון בגופכם וגרמו לכם להיות חולים, אם תמלאו את השאלונים שבתוך הספר.

ד"ר בלאנד, ביו-כימאי ואבי הרפואה הפונקציונאלית, מפרט בספר זה את שבעת התהליכים הפיזיולוגיים העיקריים בגופנו ומצביע על הגורמים שמשבשים את פעילותם וגורמים לנו לסבול ממחלות. מחלה היא למעשה שם לתסמין רפואי שמקורו בחוסר איזון באחד או יותר מהתהליכים הפיזיולוגיים בגופנו ולכן ריפוי אמיתי של מחלה חייב לטפל תחילה בשורש הבעיה.

גישה חדשנית זו לריפוי מחלות מסבירה גם מדוע מחלות מתבטאות בצורות שונות אצל מטופלים שונים, מפני שחוסר איזון פיזיולוגי בגוף יכול להשפיע בצורה שונה אצל כל מטופל ולגרום למחלה אחרת.

ברקוד: רפואה פונקציונאלית

מאת: ד"ר ג'פרי בלאנד (.Ph.D).

מספר עמודים: 300.

תאריך הוצאה: 10/2019.

תרגום: ליאת פלן לברטובסקי.

עריכה מדעית: ד"ר גיל יוסף שחר (.M.D).

הקדמה: ד"ר גיל יוסף שחר, רון יפה.

על המחבר:

ד"ר ג'פרי בלאנד (.Ph.D) נחשב לאבי הרפואה הפונקציונאלית. ד"ר בלאנד הוא מדען פורץ דרך שכיהן כפרופסור לביוכימיה ומנהל המחקר במכון לינוס פאולינג למדע ורפואה באורגון שבארה"ב, היה שותף להקמת המכון לרפואה פונקציונאלית, הקים את המכון לרפואה מותאמת אישית וכיהן כנשיאו. ד"ר בלאנד קידם משמעותית את עולם הרפואה, הרצה בפני רופאים ואנשי מקצוע בכל העולם, פרסם מעל 100 מאמרים מדעיים וכתב 10 ספרים.