אוטרימר תרסיס עדין לאף 100 מ"ל

תרסיס תמיסת מי ים איזוטונית וטבעית ללא חומרים משמרים 100% טבעי המנקה בעדינות את חללי האף כשהוא סתום, לדוגמה בהצטננות או במצבי אלרגיה.

לתיאור המלא >
  • אביזרים ומכשירים רפואיים
  • 100 מ"ל
  • ‏39.90 ₪ ל-100 מ"ל
מחיר קטלוגי ‏69.00 ₪ מחיר באתר ‏39.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

תרסיס תמיסת מי ים איזוטונית וטבעית ללא חומרים משמרים 100% טבעי המנקה בעדינות את חללי האף כשהוא סתום, לדוגמה בהצטננות או במצבי אלרגיה. מתאים לתינוקות, ילדים ומבוגרים. מעניק לחות לריריות האף כשהריריות יבשות או מגורות. מדלל ומשחרר הפרשות מהאף ומסייע בהסרתן. מתאים לניקוי יום יומי של חללי האף. בעל פיה עם טבעת בטיחות המונעת חדירה עמוקה אל האף ופציעתו בילדים.

ברקוד: 7290113560154

מרכיבים: מי ים ומים מטוהרים, ללא חומרים משמרים. חנקן מוסף כגז מניע אינרטי במיכל לחץ. הגז המניע אינו בא במגע עם התמיסה.

הוראות שימוש: תדירות השימוש הרגילה הינה 1-2 פעמים ביום בכל נחיר במידה ונחוץ, ניתן להשתמש במוצר לעיתים קרובות בהתאם לצורך. בילדים עד גיל 11 שנים, יש להשתמש בהשגחת מבוגר. יתכן וידרש סיוע ממבוגר, בשימוש במוצר בקשישים או בבעלי מוגבלויות. מסיבות היגייניות ועל מנת למנוע זיהום, השימוש במוצר הוא עבור אדם אחד. לאחר כל שימוש נקה את הפיה תחת מים זורמים חמים ולאחר מכן ייבש היטב באמצעות ממחטת נייר נקייה והחזר את מכסה המגן. נקה את החלק הלחיץ של הפיה במים חמים. יש לרוקן את המיכל בתום השימוש. 

אזהרות: יש להיוועץ ברופא בטרם שימוש בתינוקות בני פחות משבועיים. זהירות, בטרם השימוש במוצר קרא בעיון את הוראות השימוש בעלון המצורף. אין להשתמש במוצר במקרה של אלרגיה לאחד ממרכיביו (ראה את רשימת המרכיבים). אין להשתמש בחומרים כימיים, נוזל לניקוי כלים או חומרי חיטוי. אין להשתמש במוצר לאחר תאריך התפוגה המופיע על גבי האריזה. אין להשתמש במוצר שבור או פגום. אין להקפיא. יש לאחסן את התרסיס באריזת הקרטון המקורית. מיכל לחץ, עלול להתפוצץ בחימום. יש להרחיק ממקור חום, מניצוצות, מלהבה גלויה, ממשטחים חמים וממקורות הצתה אחרים. אין לנקב או לשרוף את המיכל, גם לא בתום השימוש בו. יש להגן מאור שמש. אין לחשוף לטמפרטורה גבוהה  מ-50 מעלות צלזיוס. הרחק מהישג ידם ושדה ראייתם של ילדים.

אחסון: יש לאחסן בטמפרטורה בין 30-0 מעלות צלזיוס.