מדריך מזונות חומציים ובסיסיים

להשיג בריאות טובה באמצעות איזון ה- pH בגוף

לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • ‏70.00 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי ‏78.00 ₪ מחיר באתר ‏70.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

מדריך מזונות חומציים ובסיסיים - ד"ר סוזן בראון ולארי טריביירי

איזון חומציות-בסיסיות בגוף הוא אחד מאמצעי האבחון הרפואיים החשובים ביותר, אשר הרפואה המערבית נוטה להתעלם ממנו.

מחקרים מדעיים רבים מוכיחים את הקשר בין מצבנו הבריאותי ואיזון החומציות-בסיסיות בגופנו. איזון נכון יוצר סביבה מתאימה לפעילות של תאי הגוף ותורם על-ידי כך לתפקוד טוב יותר של המערכת החיסונית, להגנה מפני המחלות הניווניות של הגיל המבוגר ולמניעה של הזדקנות מוקדמת. ראיות מדעיות מוכיחות את הקשר בין חומציות-יתר ובין המחלות הכרוניות הנפוצות, כמו: השמנת-יתר, עייפות כרונית, יתר לחץ-דם, בעיות במערכת העיכול, אוסטאופורוזיס ועוד.

ספר זה מהווה מקור מידע ייחודי על השפעת המזונות השונים על מצב החומציות-בסיסיות של גופנו. הוא מיועד לאנשים המעוניינים להרחיב את מגוון המזונות הבריאים שעומדים לבחירתם. רשימת המזונות מגוונת מאוד והיא כוללת לא רק מזונות יחידים, כמו פירות וירקות, אלא גם שילובים נפוצים ואפילו מזון מהיר, כמו המבורגר וצ`יפס. בעזרת המדריך תגלו לא רק אם מזון מסוים גורם לחומציות או לבסיסיות, אלא גם את מידת השפעתו. כך תוכלו לאזן בקלות את התפריט היומי שלכם כדי שעל כף המאזניים שלכם יהיו יותר מזונות יוצרי בסיסיות מאשר יוצרי חומציות.

מידת החומציות-בסיסיות מבוטאת ביחידות הנקראות pH . הספר ינחה אתכם כיצד תוכלו למדוד בעצמכם את ה-pH  בשתן וכך לדעת את מצב החומציות-בסיסיות בגופכם.

המידע החשוב שתקראו בספר זה כמעט ואינו בא לידי ביטוי בספרי התזונה בעברית, על אף חשיבותו הגדולה לבריאות. זהו ספר מעשי לכל מי שרוצה לשפר את בריאותו בדרך של אכילת המזונות הנכונים. גם מטפלים יוכלו ללמוד ממנו על השפעותיהם הטובות והמזיקות של המזונות השונים, על מנת להציע דרכי טיפול נוספות למטופלים שלהם.

ברקוד: מדריך מזונות חומציים ובסיסיים

מאת: ד"ר סוזן בראון, לארי טריביירי.

מספר עמודים: 108.

תרגום: מיכל מור-ברלב.

עריכה מדעית: ד"ר ורדה בירן (.N.D).

הקדמה: ד"ר דן קרת (.M.D).

על מחברי הספר:

ד"ר סוזן בראון, Ph.D. , CCN , היא תזונאית מנוסה בעלת רקע באנתרופולוגיה רפואית. היא בעלת קליניקה רפואית בניו-יורק וניסיון של 20 שנה בפרויקטים לחינוך וייעוץ בריאותי לציבור.

לארי טריביירי הוא סופר וכותב אמריקאי לענייני בריאות הוליסטית.