שמן הדר לשיער

שמן הדר (50 מ"ל) - דן פארם לרכישה כעת באתר ביו גאיה. האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה. לתיאור המלא >
 • 50 מ"ל
 • 19.80 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 139.00 ₪ מחיר באתר 99.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

שמן הדר לשיער (50 מ"ל) - דן פארם

טיפול טבעי, חדשני ויסודי לנשירת שיער והתקרחות
מתאים לכל סוגי השיער, כולל שיער צבוע, עבור נשים וגברים כאחד.

הוראות שימוש:
להבריש / לסרק היטב את השיער היבש מהקרקפת עד לקצוותיו. למרוח על עור הקרקפת (יבש -  לא שטוף) כמות מספקת של שמן הדר עד שהקרקפת נעשית רוויה בשמן. לעסות את הקרקפת ושורשי השיער בתנועות סיבוביות יציבות למשך 10-15 דקות. להמתין לא פחות משעה עם השמן על הקרקפת ולאחר מכן לחפוף את השיער עם שמפו הדר. (
אין להשתמש במייבש שיער ובמכשיר החלקה עד לחפיפה).

מומלץ לחזור על הטיפול 2-3 פעמים בשבועשמן הדר - תועלות ויתרונות השימוש:

 • ממריץ ומגביר את זרימת הדם אל הקרקפת (מיקרו-סירקולציה).
 • זרימת דם מומרצת מגדילה ומשפרת את רמות החמצן והחומרים המזינים בקרקפת.
 • מזין את זקיקי השיער והקרקפת. השלמת חומרים מזינים היא חיונית לצמיחה טבעית של השיער ותחזוקה בריאה של זקיקי השיער והקרקפת.
 • מנטרל רדיקלים חופשיים ומנקה חלקיקי עור מתים ופסולת זיהומית שהצטברו אשר סותמים את נקבוביות עור הקרקפת.
 • מאושש ומחייה את תאי הקרקפת הבלויים, המותשים ו/או המזדקנים.
 • מאזן את הקרקפת ומווסת ייצור החֵלֶב (סבום).
 • מונע נזקים הנגרמים מתהליכי ההזדקנות הנפוצים כגון: האקלים, תנאים סביבתיים, מצבים הורמונאליים והשפעות כרונולוגיות.
 • מטפל ומונע היווצרות קשקשים.
 • יוצר את התנאים המתאימים והדרושים לצמיחה מוגברת של שיער בריא יותר וחזק יותר.
 • מפסיק ומונע נשירת שיער.

 

שמן הדר

הקומפלקס מכיל 20 סוגי שמנים: לפה גדולה, קיק, רוזמרין, קורנית, לבנדר, קלנדולה, לימון, אקליפטוס, קמומיל, מרווה, בולדו, גזר, אפרסק, פשתן, זית, קוקוס, אבוקדו, נבט חיטה, חוחובה ושקדים מתוקים, ובנוסף, מועשר בויטמינים B5 ו- E
המוצרים המדהימים - שמן הדר® וסרום הדר® - קומפלקס 22® פותחו במקור על בסיס נוסחה הודית אותנטית ובהמשך נערכו מחקרים מקיפים וניסויים קליניים רבים על מספר גדול של מטופלים על ידי אנשי המקצוע בחברת דן פארם, המתמחים בתחום טכנולוגיית טיפול וטיפוח השיער, במטרה לשפר, לשכלל ולפתח גרסא מתקדמת ומתוחכמת יותר מזו של הנוסחה ההודית המקורית. לאחר שנבחנו ונותחו תוצאות הבדיקות שנתקבלו במהלך המחקר, בוצעו השיפורים הנדרשים ותוך הקפדה על האיכות, הבטיחות והיעילות הגבוהים ביותר, פותחו שני המוצרים האולטימטיביים הללו לטיפול יסודי בשיער ובקרקפת.
פעילות השמן והסרום

רכיבי הנוסחה מגבירים את זרימת הדם עמוק בתוך הקרקפת ובכך מגדילים את רמות החמצן בה ומזרזים אספקת תערובת לחות עשירה בחומרים מזינים החודרים לכל זקיקי השיער בכל חלקי הקרקפת באופן אופטימלי. ההרכב המיוחד של חומרי ההזנה החיוניים מאפשר קליטה מקסימלית אל תוך שורשי השיער. הנוסחה אף מסייעת בניטרול רדיקלים חופשיים בקרקפת ובנקיון חלקיקי העור המתים ופסולת זיהומית שהצטברו ואשר סותמים את נקבוביות עור הקרקפת. פעולה זו מביאה לאיזון הרצוי בקרקפת ובכך מאפשרת ייצור מבוקר של הסבום (החֵלֶב/שמן הטבעי המיוצר ע"י הקרקפת). הנוסחה משקמת את הנזקים הקיימים בשיער, מחזירה לשיער גמישות ומונעת שבירתו.

המרצת מחזור הדם התוך נימי (מיקרו-סירקולציה) מגדילה את רמות החמצן והחומרים המזינים בקרקפת ומספקת לחות עשירה בהזנה החודרת אל תוך כל זקיק שיער ובכך מבטיחה הפצה מירבית של החומרים המזינים והחיוניים לכל שורשי השיער בקרקפת ומאפשרת ספיגתם האופטימלית.
הרכיבים נוגדי החמצון (אנטי אוקסידנטים) בנוסחה מאוששים, מרעננים ומחדשים את תאי הקרקפת הבלויים, המותשים ו/או המזדקנים ובכך יוצרים את התנאים המתאימים והסביבה המושלמת הנחוצים לצמיחה מחודשת, בריאה ומוגברת של השיער.