קומפלקס צמחים תקניים ייעודי (Herbal Deto (Detox

הרבל דיטוקס מכיל ריכוז יעיל של החומרים הפעילים בצמחים שבפורמולה (סילימרין, ויטקסין, כורכומינואידים, סכיסנדרינים ועוד). הקומפלקס מכיל גם פטנט ייחודי של סולגאר בשם ®Phyto2X.

המוצר מכיל 50 כמוסות צמחיות.

מתאים לצמחונים.

 

 

לתיאור המלא >
  • צמחוני
  • 50 כמוסות
  • 2.30 ₪ לכמוסה
מחיר רגיל 190.50 ₪ מחיר באתר 115.00 ₪
אזל מהמלאי

קומפלקס צמחים תקניים ייעודי (Herbal Deto (Detox - סולגאר

הרבל דיטוקס הוא קומפלקס של תמציות צמחים. הקומפלקס מכיל תמציות צמחים תקניות בשילוב עם הצמח השלם היוצר תערובת עוצמתית, מוקפדת ומדויקת. הרבל דיטוקס מכיל גדילן מצוי, שן ארי, כורכום, סכיסנדרה, פיקרוריזה קורואה (כפטנט ייחודי של ®Picroliv) ופילנטוס (עיקרון של צמחים מרירים bitter principles).

יתרונות:

מכיל קומפלקס ®PhytO2X המורכב מוויטמין C ובטא קרוטן טבעי. פטנט זה נועד לשמור על טריות הצמחים ועל יציבותם ולהגן עליהם מפני חמצון וקלקול
משלב טכנולוגיה מתקדמת (™Standardized Full Potency) הקובעת את כמות החומרים הפעילים ומבטיחה אחידות ועקביות במינון כל כמוסה וכמוסה, כמו גם תכולה אופטימלית של כל הרכיבים החשובים המצויים בצמחים באופן טבעי
מכיל תמצית פטנטית של הצמח פיקוריזה קורואה - ®Picroliv

אזהרות:

הכמוסות במוצר זה אינן מכילות סוכר, מלח, שמרים, חיטה, חלב ומוצריו ומיוצרות ללא חומרים משמרים, ממתיקים, חומרי טעם וצבע מלאכותיים.

נשים הרות, מניקות, ילדים ואנשים הנוטלים תרופות מרשם- יש להיוועץ ברופא.

יש להימנע ממוצר זה במידה וידועה אלרגיה לפרח חיננית רב שנתית על סוגיו.

יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. כדי לשמור על טריות ואיכות המוצר, יש להוציא את צמר הגפן ולאחסן את המוצר בטמפרטורת החדר, הרחק מחום, אור ולחות.

הנחיות שימוש:

3-1 כמוסות ביום, עם הארוחות. 

תכולה: 50 כמוסות צמחיות.

 

 

קומפלקס תמציות צמחים ייעודי