איך לא לחלות? מהי המגפה הסמויה מאחורי כל המחלות הכרוניות

ספרו פורץ הדרך של ד"ר ביקמן חושף ממצאים רפואיים המצביעים על עמידות לאינסולין כגורם סמוי המשותף לרבות מהמחלות הכרוניות הנפוצות, ולא רק לסוכרת.

לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • ‏88.00 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי ‏98.00 ₪ מחיר באתר ‏88.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

איך לא לחלות? מהי המגפה הסמויה מאחורי כל המחלות הכרוניות - ד"ר בנג'מין ביקמן

גישה פורצת דרך המצביעה על הקשר הסמוי בין השמנת יתר, הזדקנות מואצת ומחלות כרוניות נפוצות, הנובעות כולן מסיבה שורשית אחת - עמידות לאינסולין.

ספרו פורץ הדרך של ד"ר ביקמן חושף ממצאים רפואיים המצביעים על עמידות לאינסולין כגורם סמוי המשותף לרבות מהמחלות הכרוניות הנפוצות, ולא רק לסוכרת.

הגילויים החדשים והמבוססים מדעית של ד"ר ביקמן יוצרים לראשונה קשר בין עמידות לאינסולין לבין מגוון רחב מאוד של מחלות ותסמינים, כגון סרטן, מחלות לב וכלי דם, יתר לחץ דם, דמנציה ואלצהיימר, דלדול העצם, בעיות במערכת העיכול, כבד שומני, אבני מרה, אי ספיקת כליות, דלקת מפרקים ניוונית, רמות נמוכות של טסטוסטרון, איבוד מסת שריר, הפרעות במחזור החודשי ובעיות פוריות. הרפואה המערבית מטפלת כיום בכל תסמין בנפרד ומתעלמת בדרך כלל מהמגפה הסמויה והמשותפת לכל המחלות, והיא עמידות לאינסולין.

הספר נועד לעזור לכם ללמוד מהי עמידות לאינסולין, לספק לכם מידע אודות הקשר בין עמידות לאינסולין למחלות כרוניות ולהציג פתרונות אפשריים לבעיה. הספר מפרט תוכנית טיפולית מבוססת-ראיות הכוללת רשימת מזונות מומלצים, הצעות לתפריטים, הנחיות לפעילות גופנית ועוד. הספר מבשר תקווה לסובלים מהבעיה, שכן עמידות לאינסולין ניתנת למניעה, לטיפול, ואפילו לריפוי.

 

 

על מחבר הספר

ד"ר בנג'מין ביקמן (PhD) הוא מדען ופרופסור בעל שם עולמי שעומד בראש מחלקה ב- Brigham Young University העוסקת במחקר התהליכים המולקולריים שגורמים להפרעות מטבוליות, כמו השמנת יתר, סוכרת ודמנציה, בדגש על עמידות לאינסולין. ד"ר ביקמן הוא מרצה מבוקש בתחום, מאחוריו פרסומים מדעיים רבים וכיום הוא משמש כעורך ראשי של כתב העת המדעי International Journal of Molecular Sciences. מוזמנים לצפות בהרצאותיו ביוטיוב ולעקוב אחריו בפייסבוק.

ברקוד: איך לא לחלות ספר

מאת: ד"ר בנג'מין ביקמן (PHD)

מספר עמודים: 272

תאריך הוצאה: 9/2021

תרגום: ליאת פלן לברטובסקי

עריכה מדעית: ד"ר מריאלה גלאנט (MD)

הקדמה: ד"ר מריאלה גלאנט (MD)