מניפיקה פורטה

התוסף כולל רכיבים הפועלים נגד עייפות, ונגד תשישות ממאמץ ועבודה. הוא מכוון לתמיכה במאמץ אירובי וחיזוק כללי של האנרגיה בגוף וכולל גם מרכיבים הממריצים את החשק המיני והאון המיני(הגברא). לתיאור המלא >
  • 60 כמוסות
  • 1.92 ₪ לכמוסה
מחיר רגיל 129.00 ₪ מחיר באתר 114.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

מניפיקה  פורטה

מניפיקה ® פורטה- לחיזוק האנרגיה והמערכת החיסונית. המניפיקה פורטה נבנתה במיוחד לחיזוק האנרגיה בגופנו והיא מבוססת על תוסף התזונה מניפיקה המכיל את פטריית הכוח מאיטקה בריכוז גבוה. מניפיקה פורטה מספקת יותר אנרגיה זמינה ומאפשרת התאוששות מהירה יותר ממחלות המתישות את הגוף כגון שפעת ומחלת הנשיקה.
מניפיקה פורטה-
בעידן שבו אנו חיים, אנו נתונים ללחץ מתמיד, וישנו רצון להספיק הכל בזמן מועט. העייפות מצטברת, העבודה גוברת, החשק יורד ואפילו התפקוד המיני של הגבר נפגע.
מניפיקה ® פורטה
זהו תוסף המיועד לגברים ונשים ופועל להמרצה, איזון וייצוב של האנרגיה בגופנו. בנוסף, המניפיקה פורטה מסייע לנו לחזק את מערכת החיסון והאנרגיה, במיוחד לאחר מחלה, אודות לפטריות הכוח האיכותיות-המאיטקה והריישי שהינן צמחים אדפטוגנים אשר מסייעים להתמודדות עם מצבי לחץ.
התוסף כולל רכיבים הפועלים נגד עייפות, ונגד תשישות ממאמץ ועבודה. הוא מכוון לתמיכה במאמץ אירובי וחיזוק כללי של האנרגיה בגוף וכולל גם מרכיבים הממריצים את החשק המיני והאון המיני(הגברא).

מרכיבי הפורמולה:

- מאיטקה EX. Grifola frondosa/ Hui Shu Hua
הינה פטריית הכוח האיכותית ביותר ממשפחת פטריות הכוח, אודות למרכיבה- הבטא גלוקן שמסייע בשפעול תאי המאקרופאגים בתוך מערכת החיסון.
EX. Gandorema lucidum/ling zhi – ריישי-
פטריית הריישי הינה פטריית כוח המיועדת לחיזוק האנרגיה, תוך דגש ספציפי על שיפור ההתמודדות של הגוף במצבי לחץ- אודות להיותה של פטריית הריישי צמח אדפטוגני.
EX.panax ginseng/xi yangגינסנג קוריאני.
זהו צמח אדפטוגני בעל פעילות המוכחת מחקרית על בלוטת האדרנל.
הצמח מסייע בתשישות גופנית ונפשית, ממריץ את מערכת החיסון ומסייע בשיפור התפקוד המיני ובאין אונות.
-Elutherococcus senticosus powder/ci wu jia גינסנג סיבירי
מגביר את רמת האנרגיה הכללית בגוף,  משפר את התפקוד המיני של הגבר ומסייע באין אונות.
.bai ji li/EX tribulus terrestris-קטב מצוי.
מחזק אנרגיה, מעורר יצר מיני, מעלה ספירת זרע, משפר תפקוד מיני ומוריד רמות שומנים/כולסטרול בדם.
Ex cnidium monnieri/che chuang zi.-קנידמיום.
הקנידמיום הינו צמח המסייע להגברת האון ושיפור התפקוד המיני והאנרגיה בגוף. הצמח בעל השפעה מטיבה על מערכת הרבייה ונחשב כמחזק תפקוד כללי יעיל.