מינוקסידיל 5% (מינוקסי) - מארז זוג לטיפול יומי נגד התקרחות ונשירת שיער לגברים

להצמחת שיער באזורים מקריחים בראש.

התכשיר מתאים לגברים בריאים להם נשירת שיער מהטיפוס התורשתי בלבד בגילאים 18-65.

יש להיוועץ בגורם המטפל על מנת לוודא שסוג הנשירה שלך מתאים לטיפול בתכשיר.

לתיאור המלא >
  • תרופה ללא מרשם
  • 160 מ"ל
  • ‏121.25 ₪ ל-100 מ"ל
מחיר קטלוגי ‏291.00 ₪ מחיר באתר ‏194.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

זוג מינוקסי 5 לגברים MINOXI

להצמחת שיער באזורים מקריחים בראש. התכשיר מתאים לגברים בריאים להם נשירת שיער מהטיפוס התורשתי בלבד בגילאים 18-65.

יש להיוועץ בגורם המטפל על מנת לוודא שסוג הנשירה שלך מתאים לטיפול בתכשיר זה.

מריחה מקומית של מינוקסי 5 על עור הקרקפת גורמת לצמיחה מחודשת של השיער במקרי התקרחות אצל חלק מן המשתמשים בתכשיר.

תכולה:

2 * 80 מ"ל

 עלון לצרכן מאתר משרד הבריאות

 

שראלים רבים, גברים בעיקר, מדווחים באופן תדיר על תופעות של נשירת שיער כבר בגילאים צעירים. לפני הכל, חשוב להגיד, נשירת שיער היא הרבה פעמים הרבה מעבר לעניין בריאותי נטו. מדובר על תהליך שיש בו גם משום תחושה של אכזבה, חוסר שביעות רצון מהאופן בו האדם נראה בעיני עצמו ועוד. באופן טבעי, אבדן שיער בגילאים צעירים, בגילאי העשרים, השלושים והארבעים, מוביל רבים לחפש תכשירים שיסייעו להצמחת שיער. הקושי מובן, אבל כדי לעשות את זה נכון ואפקטיבי, עליכם לקחת כמה דברים בחשבון. במאמר הבא נדבר בהרחבה על נשירת שיער, על ההיבטים הרפואיים של התופעה וגם על התכשיר שיכול לסייע, מינוקסידיל 5% .

מה הגורמים של צמיחת השיער ומדוע לנו, בני האדם, יש שיער?

לפני שדבר על הפתרון, חשוב להבין קודם כל, מה הבעיה. אז נתחיל בלהבין, מה זה בכלל שיער? למה צומח לנו שיער על גוף האדם? הכל מתחיל, כמובן, באבולוציה. שיער הוא למעשה סיב חלבון שנוצר בחלק התחתון של העור, העונה לשם: דרמיס וממנו ממשיך לחלק החיצוני של העור, המוכר בעולם המדע בשם: אפידרמיס. שיער גוף הוא תופעה המשותפת לכלל היונקים. כלומר, אמנם אנחנו, בני האדם, רגילים לשיער שעל ראשנו ומתייחסים אליו בתור חלק אינטגרלי מהאופן בו אנחנו נראים. אבל חשוב לזכור כי שיער ראש הוא במידה מסוימת סוג של פרווה. כן, אותה הפרווה שאנחנו רואים אצל כלבים, חתולים ומינים אחרים השייכים כולם, למשפחת היונקים.

לאורך השנים, מדענים רבים נדרשו לענות על השאלה, למה בכלל צומח שיער על גופם של יונקים. התשובה היא כמובן לא תשובה אחת. ישנם כמה גורמים אפשריים להתפתחות של שיער גוף בבני אדם. לפניכם רשימה חלקית:

  1. הגנה מפני קרינת השמש: כן, לפני ששיער הראש שימש להגדרה אסתטית הוא הגן על בני האדם מקרינת השמש.
  2. נידוף זיעה: כמו במקרים של שיער בית השחי.
  3. הרחקת חיידים ועצמים זרים לאיברים רגישים: כמו השיער באזור איברי המין, הריסים מעל העיניים וכן הלאה.

לאורך השנים, כמו שכולנו יודעים היטב, שיער הגוף גם הפך למה שיש לו תפקיד באופן בו האדם נראה. פעמים רבות שיער מלא ובריא, נחשב ליפה יותר וכזה שבני האדם משקיעים זמן ומאמץ בטיפול בו.

מה הגורמים האפשריים לנשירת שיער והאם שיעור נשירת השיער זהה בין גברים לנשים ?

נשירת שיער, בייחוד אצל גברים, היא תופעה שכיחה מאוד. האמת, עד גיל שבעים, יותר משמונים אחוז מהגברים יחוו נשירת שיער בשיעור זה או אחר מהראש. יש מי שיהפכו קירחים ממש, יש מי שקו השיער שלהם יתחיל לסגת לאורך השנים. אבל, מה שאתם לא יודעים הוא שלמעשה, נשירת שיער מתרחשת כל הזמן. אלא שבכל יום, השיער גם מתחדש. למען האמת, על הקרקפת של רבים יש בערך, 100000 זקיקי שיער בממוצע. כמעט בכל יום, חלק מהשיער אובד וחלקו צמח מחדש. המטרה היא לאפשר לזקיק השערה לנוח מפעם לפעם, בין צמיחה של שערה אחת לאחרת. הקרחה, בשפה המדעית, היא תוצאה של המתנה ארוכה מדי של זקיק השערה עד לצמיחה מחדש של זו על הקרקפת.

הסיבות לכך שזקיק השערה מתקשה ביצירה של שיער חדש הן שונות. בין היתר, ישנן מחלות שפוגעות בזקיקי השיער, ישנם מקרים בהם דווקא טיפול רפואי פוגע בזקיק השערה, למשל במקרה של טיפולים כימותרפיים. במקרים אחרים, הדלדלות זקיקי השערה היא בגלל נטייה גנטית. גברים יותר מנשים הם בעלי נטייה גנטית להתקרחות ובמקרים רבים, אין איך למנוע את הבעיה מלכתחילה. אם מי מבני המשפחה שלכם סובל מהתקרחות, ככל הנראה גם לכם תהיה נטייה גנטית להתקרחות.

מה עושה מיקנוסיל להצמחת שיער

משום שהבעיה, נשירת שיער, לא תמיד נובעת מאותה הסיבה, יהיה לא נכון להשתמש באותו התכשיר בניסיון להצמיח את השיער בתגובה לכל מקרה של התקרחות. חשוב להגיד כבר בשלב הזה, מיקנוסיל, כמו כל תרופה אחרת להצמחת שיער, היא מה שיש ליטול אחרי ייעוץ רפואי ואחרי שנשללו סיבות שאינן גנטיות לנשירת שיער. על כך עוד נרחיב בהמשך, אבל חשוב להעיר על כך כבר עכשיו.

מה בפועל עושה מיקנוסיל להצמחת שיער? כמה דברים. לא נרד לפרטים של התיאור המדעי, אבל אנחנו כן נגיד כי בגדול, מיקנוסיל מרחיב את כלי הדם על הקרקפת מה שמסייע לצמיחת השיער בסופו של דבר. זכרו, מינוקסידיל 5% (מינוקסי) - מארז זוג לטיפול יומי נגד התקרחות ונשירת שיער לגברים מיועד רק לגברים. מרכיב החומר הפעיל נמצא בשיעור גבוה מזה שנמצא בתכשיר דומה המיועד לנשים בלבד. תהליך צמיחת השיער, גם באופן טבעי, לוקח זמן. כאן אנחנו מנסים אמנם לזרז את צמיחת השיער ובכל זאת, מדובר על תהליך שלא אורך יומיים או שלושה. אחרי התרחבות כלי הדם, אנחנו מקווים להתחזקות של זקיק השערה, מה שבפועל יהפוך לשיער חדש שצומח על הקרקפת. כל זה, לוקח זמן. לכן, ההמלצה היא למרוח את התכשיר באופן קבוע שלושה חודשים ויותר, עד לקבלת התוצאה הרצויה.

האם יש תופעות לוואי לתכשיר? למה חשוב לעיין בעלון לצרכן?

אנחנו קודם כל רוצים להגיד, כדי להסיר כל ספק, לפני שאתם נעזרים בתכשיר שימו לב מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש תופעות הלוואי. למה? פשוט, משום שמדובר על תכשיר שהחומר הפעיל בו אחראי להתרחבות של כלי דם. אם אתם חלילה חולים במחלה זו או אחרת, יכול להיות שהתכשיר האמור לא מתאים לכם. במקרים אחרים, גם אם אתם יכולים להיעזר בתכשיר וליהנות מהתוצאות של השימוש בו, נטילת התכשיר בצורה לא נכונה עלולה בסופו של דבר להשפיע ולהביא לנזק של ממש. משום כך, חשוב מאוד להתייחס לאזהרות במלוא הרצינות ולהתייעץ לפני השימוש בתכשיר.

אתם כמובן לא צריכים לזכור הכל בעל פה, כל המידע נמצא בעלון לצרכן. שם כתוב כי יש להימנע ממגע של התכשיר עם העיניים, עם רקמות ריריות או אזורים אחרים בעור. אמנם האזהרות הן חד משמעיות, אבל בסך הכל מדובר על כללי זהירות פשוטים. העיקר הוא לעמוד בהם, ליהנות מהתכשיר ולהיות זהירים כל העת.

מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש תופעות לוואי

אנחנו כולנו שונים האחד מהשני, גם אם לשני אנשים יש קרחת או נסיגת שיער, אין זה אומר שהסיבה לכך היא אותה הסיבה. לכן, חשוב להתייעץ עם גורם רפואי מוסמך לפני השימוש בתכשיר. אמנם, מדובר על תכשיר אותו ניתן לקחת בלי מרשם רופא, אבל תמיד טוב לקרוא את האותיות הקטנות לפני השימוש.

ברקוד: 7290008075640_2