קרם לחות והגנה SPF25 הידרו בוסט

קרם לחות והגנה SPF25 הידרו בוסט (50 מ"ל) - ניוטרג'ינה, מכיל חומצה היאלרונית ואנטיאוקסידנטים, מעניק לחות לעור, מגן מפני נזקי הסביבה ונזקי שמש לתיאור המלא >
  • 50 מ"ל
  • 13.98 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 99.90 ₪ מחיר באתר 69.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
קרם לחות והגנה SPF25 הידרו בוסט (50 מ"ל) - ניוטרג'ינה

מכיל חומצה היאלרונית ואנטיאוקסידנטים.
מעניק לחות לעור, מגן מפני נזקי הסביבה ונזקי שמש

בניטרוג'ינה אנו יודעים שעור עשיר בלחות הוא הבסיס למראה עור בריא. שילוב של אורח חיים עמוס וגורמים סביבתיים, כגון: זיהום אוויר, מזג אוויר וחשיפה לשמש עלולים לגרום לעורך לאבד מהלחות שלו ולשכבת ההגנה הטבעית של העור להיפגע. דבר הגורם להזדקנות מוקדמת של העור ולהפחתת המראה הזוהר שלו.

ניוטרוג'ינה קרם לחות והגנה SPF 25 מרווה במיידית את העור בלחות, מחזק את שכבת ההגנה הטבעית של העור ומגן מפני גורמים סביבתיים וקרני UV המזיקים לעורך:
  • מרווה את העור בלחות ומחזק את שכבת ההגנה הטבעית של העור: הפורמולה מכילה חומצה היאלורונית ומחדשת את העור בהזנה מיידית של לחות. מחזקת את מחסום ההגנה של העור יום אחרי יום כך שהקרם מגן באופן אקטיבי כנגד גורמים סביבתיים.
  • מסייע בהגנה על העור מפני נזקי הסביבה: הפורמולה מכילה אנטיאוקסידנטים ומגינה על העור מפני נזקי הזיהום הסביבתי ושומרת עליו זוהר ורך.
  • הגנה מפני נזקי שמש: פותח עם HelioplexTM המספק הגנה גבוהה מפני קרני השמש המזיקות אשר עלולות לגרום להזדקנות מוקדמת של העור                                                                                                                                     

ברישיון משרד הבריאות


אופן השימוש:
למרוח על עור הפנים בתנועות עיסוי כשלב אחרון בשגרת הטיפוח שלך. יש להימנע ממריחה באזור העיניים. הקרם בעל מרקם קליל ואינו שומני, על כן אידיאלי לשימוש כבסיס לפני מייקאפ.