נטורופתיה - כוח הריפוי העצמי של הגוף

מדריך עדכני ומקיף לנטורופתיה המרכז את המידע הרב בנושא

לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • 89.00 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי 99.00 ₪ מחיר באתר 89.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

נטורופתיה - כוח הריפוי העצמי של הגוף -  ד"ר גילית שטיינר

מדע הנטורופתיה מספק לנו את הידע אודות האמצעים המאפשרים לגופנו לרפא את עצמו. אמצעים אלה פשוטים וזמינים, כך שכל אחד יכול לקדם את בריאותו בקלות, אם יישם את העקרונות הבסיסיים של מדע זה.

ספר זה מהווה מדריך עדכני ומקיף לנטורופתיה. הוא מרכז את המידע הרב שהצטבר בשנים האחרונות בתחום התזונה והנטורופתיה והוא מסתמך על מחקרים רבים שנעשו בנושא עד לימים אלה.

הספר כתוב בשפה פשוטה ושווה לכל נפש, ומיועד לסטודנטים בתחומי הרפואה המשלימה, למטפלים וכן לכל אדם המבקש לשמור על בריאותו.

פרקי הספר עוסקים בתזונה נכונה, בהכרת המזונות השונים הקיימים בשוק, במניעה ובניקוי הגוף מרעלים וכן בבעיות בריאותיות נפוצות.

יישום המידע הנטורופתי, כפי שמובא בספר, עשוי למנוע מחלות עתידיות ולטפל בבעיות בריאותיות קיימות בדרך הטבעית, המפעילה את מנגנוני הריפוי הקיימים בגופנו.

ברקוד: נטורופתיה - כוח הריפוי העצמי של הגוף

מאת: ד"ר גילית שטיינר.

מספר עמודים: 385.

על המחברת:

ד"ר גילית שטיינר (N.D.), תזונאית ונטורופתית ובעלת תואר ראשון (B.Sc.) בכושר גופני. עוסקת למעלה מ-15 שנה בחינוך לאורח חיים בריא ונכון. משנת 1997 מנהלת קליניקה פרטית לטיפול נטורופתי, ומשנת 1999 משמשת כנטורופתית בצוות הטיפולי של "כללית רפואה משלימה". משנת 2005 היא מנהלת ביה"ס לרפואנ משלימה במכללה האקדמית בוינגייט ומרכזת מגמת הנטורופתיה בו. מרצה לתזונה הוליסטית ומנחה סדנאות בנטורופתיה ואורח חיים בריא.