שמן אתרי אורגנו 15 מ"ל

אורגנו הוא אחד השמנים האתריים החזקים והעוצמתיים ביותר, שבו השתמשו במשך מאות שנים ברפואה העממית המסורתית לשם ניקוי הגוף וחיזוק המערכת החיסונית לתיאור המלא >
  • 15 מ"ל
  • ‏105.27 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר קטלוגי ‏157.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
שמן אתרי אורגנו (15 מ"ל) - doTERRA

אורגנו (או אזובית) מוכר, קודם כל, בתור תבלין בישול פופולרי, אבל טווח השפעתו הרבה יותר רחבה מגבולות הבישול. אורגנו הינו נוגדן חמצון טבעי ותכשיר ניקוי חזק.

אורגנו הוא אחד השמנים האתריים החזקים והעוצמתיים ביותר, שבו השתמשו במשך מאות שנים ברפואה העממית המסורתית לשם ניקוי הגוף וחיזוק המערכת החיסונית. הרכיבים הכימיים העיקריים של שמן אורגנו אתרי טהור הם קרווקרול ותימול השייכים לקבוצת פנולים בעלי תכונות ניקוי ותכונות נוגדות חמצון. בשל כמות פנולים גדולה הנמצאת בשמן אורגנו, יש לנהוג בזהירות בעת נשימתו הישירה פנימה, או בעת ריסוס (מספיקות 1-2 טיפות ביום). במריחה על העור צריך גם תמיד לדלל שמן אתרי של אורגנו עם שמן קוקוס מזוקק. לשמירה על בריאות המערכת החיסונית, מספיק ליטול פנימה מדי יום טיפה 1 של שמן, אולי ניתן להגדיל במידה מסויימת את מינון השמן בעונה של הצטננות, או במידת הצורך.

אורגנו הינו תבלין פופולרי בבישול, וחוץ מזה הוא מסייע לעיכול טוב. בתערובת עם שמנים אתריים, השמן של אורגנו מחזק את פעולתם ומשמש מעין זרז. בנטילה פנימה השמן של אורגנו מבריא את מערכת הנשימה.

יתרונות
  • שמן אתרי 100% טהור בתקן CPTG
  • בעל תכונות ניקוי חזקות
  • מסייע למערכת חיסונית חזקה
  • תורם לעיכול בריא
  • מסייע לבריאות מערכת הנשימה
  • משמש נוגדן חמצון חזק ומסדיר את המערכת החיסונית
  • בעל תכונות אנטי-בקטריאליות, נוגדות פטריות, נוגדות וירוסים, נוגדות התרבות טפילים, אנטיספטיות (במיוחד למערכת הנשימה)
שימוש פנימי:
לשמירה על מערכת חיסונית חזקה, נטלו פנימה טיפה 1 של שמן בכפית 1 של דבש, או ב- 120 מ"ל של משקה (חלב סויה/ חלב אורז/ מים) פעם 1 ביום, מדי יום או לתקופות מסוימות, בהתאם לצורך. אזהרה: לא לשימוש פנימי (נטילה) לילדים עד גיל 6.
בהכנת רטבים לספגטי ולפיצה ובהכנת צלי, החליפו אורגנו מיובש בטיפה 1 של שמן אתרי.

שימוש חיצוני:
לעיבוד (ניקוי) של משטחים, ערבבו 10 טיפות שמן עם מים בבקבוק מרסס (ל- 500 מ"ל).
לטיפול בעור בעייתי, ערבבו 1-2 טיפות שמן עם שמן קוקוס מזוקק (ביחס של 1:2 או 1:3). לבעלי עור רגיש במיוחד, יש לדלל 1-2 טיפות שמן בכמות גדולה של שמן קוקוס מזוקק (או כל שמן בסיס אחר). לשימוש יומיומי או לתקופות מסוימות, בהתאם לצורך.

בשאיפה:
לשמירה על מערכת הנשימה ולחידוש נשימה סדירה, השתמשו ב- 1-2 טיפות שמן ביום בדיפיוזר הנבחר.
לשימוש יומיומי או לתקופות מסוימות, בהתאם לצורך.

משך השימוש: בהתאם לצורך ואמצעי שימוש.

התווית נגד: לא להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביו.

אזהרה: לשימוש זהיר לבעלי עור רגיש במיוחד. לשמור הרחק מהישג ידם של ילדים. לנשים בהריון ואנשים הנמצאים תחת מעקב רפואי יש להיוועץ עם רופא מטפל. יש להימנע ממגע עם העיניים, פנים האוזן ואזורים רגישים אחרים.

תנאי אחסון: לשמור במקום  יבש וקריר.
ברקוד: 30180001