זוג אורגנול P73

שמן האורגנול P73 עשוי לסייע בקטילה של קשת רחבה של חיידקים, וירוסים ופטריות ולכן אפשר להשתמש בו כאנטיביוטיקה טבעית במצבים רבים.

לתיאור המלא >
  • 60 מ"ל
  • 50.83 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר קטלוגי 398.00 ₪ מחיר באתר 305.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

אורגנול P73

האורגנול עשוי לסייע כך:
שמן האורגנול P73 קוטל קשת רחבה של חיידקים, של וירוסים ושל פטריות ולכן אפשר להשתמש בו כאנטיביוטיקה טבעית במצבים רבים של ,פטריות (קנדידה) וכדומה.

כמו כן, יש לו גם השפעה חיובית בשימוש חיצוני.


רכיבים:
אורגנו פראי, שמן זית

תמצית שמן האורגנו-Oreganol P73 מופקת מעלי שיח האורגנו הפראי. הבולט מבין כל מרכיבי התמצית נקראCarvacrol, סוג של פנול (תרכובת ארומאטית) הנמצא ברמות ריכוז מאוד גבוהות בעלי השיח. נוכחות ה - Carvacrol, המצוי בצמחים בודדים בלבד, עשויה להעניק לתמצית Oreganol P73 - ייחוד משמעותי, בעיקר בכל הקשור לתכונות אנטי-זיהומיות וליכולת להרוג קשת רחבה של חיידקים, וירוסים, פטריות ופרזיטים.
היזהרו מחיקוייםאורגנול P73 הוא מוצר שמן האורגנול המקורי היחידי בשוק. החברה North American Herbs a Spices מגדלת בעצמה את מטעי האורגנו הפראי. העלים נקטפים ידנית והשמן מיוצר בכבישה קרה. קיים תקן קבוע לכמות הרכיבים הפעילים. תהליך שמבטיח את איכות המוצר ואת יעילותו.אופן השימוש ומינון מומלץ:


שימוש למניעה
הנחיות לשימוש ב שמן האורגנו-Oreganol P73
לשים טיפה או מספר טיפות מתחת ללשון או בתוך מים או מיץ. בשימוש חיצוני אפשרי לערבב עם שמנים נוספים לדילול, (תחושת חום בעור הינה טבעית).

התקררות, 
12 טיפות כל 4 שעות מיד עם הופעת סימני המחלה במטרה למנוע את הופעת הסמפטומים ולקצר את משך זמן המחלה. להמשיך עם 2-4 טיפות פעמים ביום שבוע נוסף למניעה.


עייפות כרונית
12 טיפות פעמים ביום בשילוב עם תוספים אחרים, במטרה להוסיף אנרגיה.


קנדידה וזיהומים פטריתיים
12 טיפות 3 פעמים ביום למשך שבועיים. להמשיך עם 6 טיפות 3 פעמים ביום כ3 חודשים.


הליקובקטר פילורי
10 טיפות 3 פעמים ביום למשך שבועיים. להמשיך עם 6 טיפות 3 פעמים ביום כ3 חודשים.


אקנה ורוזצאה
10 טיפות פעמים ביום. למרוח על פצעי האקנה פעמים ביום. לערבב שמן עם סבון רחצת הפנים .

שלשול
5 טיפות 3 פעמים ביום.


פטריות 
לטפטף כמה טיפות לתוך קערה עם מים פושרים ולטבול את הרגליים ידיים. למרוח קצת שמן בוקר וערב ישירות על הפטריה. בנוסף, 5 טיפות פעמים ביום כ3 חודשים.


טיפול בכינים
לערבב כף שמפו עם 20 טיפות לחפוף ולהמתין 5 דקות. לגוף לערבב עם סבון גוף.


כוויות
למרוח במהירות שמן אורגנועל הכווויה. להמשיך למרוח עד להקלה. אם אין הקלה או שהכוויה על שטח גדול יש לפנות לרופא.
תינוקות וילדים
גיל חצי שנה עד גיל 5 טיפה אחת במיץ או מים פעם ביום. מגיל 6 1-3 טיפות במיץ או מים פעם אחת ביום. גיל 10 3 טיפות 3 פעמים ביום במיץ או מים או מתחת ללשון.


* על-פי ספרו של ד"ר Cass Ingram " “The cure is in the Cupboard

 


הנחיות בטיחות לשימוש בשמן אורגנול
אינו מומלץ לנשים בהריון ולנשים מניקות.
לאנשים הנוטלים תרופות נוגדות קרישה.
כאשר השימוש בשמן האורגנו נמשך מעל לחודש ימים, כפי שנדרש בחלק מהמצבים שתוארו לעיל מומלץ להעשיר את התזונה היומית בפרוביוטיקה.


מידע זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול רפואי אחר. על אף שלא ידוע על תופעות לוואי משימוש באורגנול P73, השימוש בו הוא על אחריות המשתמש בלבד. בכל שאלה רפואית על המשתמש להיוועץ ברופא המטפל.


30X2 מ"ל
ברקוד: 335824000531-2UNITS