רגיעור

לטיפול בבעיות עוריות כגון: דלקות וגירויים בעור: אקזמה, סרפדת ופריחות עוריות על רקע אלרגי, כחלק מטיפול באקנה וסבוריאה, כחלק מטיפול בפסוריאזיס, לטיפול במצבי יובש, עור פגוע ומזדקן (Anti-aging) לתיאור המלא >
  • 50 מ"ל
  • 10.40 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 75.00 ₪ מחיר באתר 52.00 ₪
אזל מהמלאי
רגיעור (50 מ"ל) - ברא צמחים

שילוב של צמחי מרפא המשופעים בחומרים פעילים ונוגדי-חמצון, הפועלים בסינרגיה להרגעה, איחוי וריפוי של עור מגורה ודלקתי. הקרם מיועד לטיפול בבעיות עוריות כגון: דלקות וגירויים בעור: אקזמה, סרפדת ופריחות עוריות על רקע אלרגי, כחלק מטיפול באקנה וסבוריאה, כחלק מטיפול בפסוריאזיס, לטיפול במצבי יובש, עור פגוע ומזדקן (Anti-aging)

הרכב צמחי המרפא:
תמצית קומפרי (Symphytum off.)
תמצית תה ירוק (Camellia sinensis)
תמצית עלי לחך (Plantago major)
תמצית פרחי קמומיל (Matricaria recutita)
ג'ל אלו-ורה (Aloe vera)

הרכב המוצר:
המוצר מכיל מיצוי מרוכז של צמחי מרפא המותווים ספציפית להרגעה ושיקום של עור דלקתי ו/או פגוע. כל אחד מצמחי המרפא בפורמולה הינו בעל פעילות רפואית ייחודית, ושילובם יחד מעניק לקרם איכות טיפולית על רקמות העור.

הבסיס הקוסמטי:
הקרם מורכב משילוב של שמנים צמחיים מובחרים, המסייעים להאט את קצב התנדפות המים משכבות העור העמוקות תוך הארכת השפעתו המצננת והמרגיעה. תמציות הצמחים תורמות להפחתת אודם וגירוי של רקמות עור רגישות ופגועות, ומספקות הגנה מפני נזקי רדיקלים חופשיים.

הוראות שימוש:
למרוח בעדינות על האיזור בעור באיזור הדורש טיפול/טיפוח. על מנת להפיג אדמומיות בעור מומלץ לכסות את האזור בשכבת קרם נדיבה, שלחותה תשמר למשך כ 10 דקות. התכשיר אינו דורש הסרה.

תכולה:
50 מ"ל