ריכוזית קולג'

  • 250 מ"ל
  • 50.00 ₪ ל-100 מ"ל
מחיר רגיל 179.90 ₪ מחיר באתר 125.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

ריכוזית קולג' - סוף סוף אפשר להתרכז

תקופת הלימודים היא תקופה מלחיצה של הרצאות צפופות, מסות של חומר שיש לעכל ולהפנים ולהבין בבת אחת, שעות ארוכות בספרייה, עבודות, סמינרים, מבחנים, עבור סטודנטים שעובדים במקביל ללימודים הקושי הוא כפול.
רבים מהסטודנטים מתקשים להתרכז ולהצליח בשל הלחצים, המתח הנפשי, החרדות מההמשך והסחות דעת כמו חבר'ה, דייטים עבודה, הג'אגלינג האינסופי בין מטלות לעניינים של היומיום והלחץ להצליח, לסיים את השנה, לסיים את התואר, למצוא עבודה. בתקופת המבחנים הלחוץ גובר.

ריכוזית לשיפור יכולת הלמידה והזיכרון
סטודנטים ותלמידים שחיפשו זמן רב מוצר טבעי שיעזור להם להתרכז ולהצליח בבחינות מוזמנים לנסות את ריכוזית קולג' - פורמולה ייחודית לסטודנטים המסייעת בזמן הלימודים ובתקופות הבחינות, ומכילה צמחים סיניים שיעילותם מוכחת בשילוב עם תמצית מהצמח: גינקו בילובה, הידוע בתכונותיו לשפר זרימת דם.
הפורמולה יכולה לסייע לשיפור זרימת דם עשיר בחמצן וחומרי תזונה לשיפור יכולת הלמידה והזיכרון.
ריכוזית קולג', בדומה לריכוזית וריכוזית – H, מכילה את פורמולת צמחי המרפא הסיניים שנבדקה במחקר קליני בבית החולים תל השומר כמסייעת ומשפרת מצבים של הפרעות קשב וריכוז או קשב ריכוז והיפראקטיביות. עם ריכוזית קולג' אפשר להתמיד בלימודים לאורך שעות ארוכות ובכך לשפר את הציונים במבחנים. המוצר מוצע בסירופ קל לשימוש. יש לקחת כפית כל יום, בוקר ואחה"צ בתוך חצי כוס מיץ (מיץ: ענבים, רימונים או תפוזים).250 מ"ל