זוג ברזל נוזלי ספאטון

ספאטון הינו מי מעיין עשירים בברזל, כל שקית של ספאטון מכילה 5 מ"ג בלבד של ברזל אלמנטלי (המופיע בצורת יסוד טהור), עם שיעור ספיגה של עד 40% לתיאור המלא >
  • 56 יחידות
  • 2.41 ₪ ליח'
מחיר רגיל 239.80 ₪ מחיר באתר 135.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

זוג ברזל נוזלי ספאטון (56 שקיות) - Spatone


מה מייחד את ספאטון

  • הברזל בספאטון הוא בעל יכולת ספיגה גבוה במיוחד
  • ספאטון הוא טבעי ב-100%
  • ארוז בשקיות אישיות מותאמות לשימוש יומי

 
ספאטון הינו מי מעיין עשירים בברזל. המים נאספים ונארזים היישר מהמקור בלב סנודוניה (Snowdonia) שבוויילס הצפונית. למים לא מוסיפים דבר ולא משנים את ההרכב הטבעי שלהם בשום שלב. משמעות הדבר היא שכשמדובר בספאטון אינכם צריכים לדאוג לגבי רכיבים אחרים שיגרמו לתגובות שליליות או סיבוכים. כיום ספאטון הוא תוסף הברזל הנמכר ביותר בבריטניה.

הברזל בספאטון הוא בעל יכולת ספיגה גבוה במיוחד
כמות הברזל אותה אנו צורכים בפועל אינה חשובה. החשוב הוא כמות הברזל שגופנו מסוגל לספוג.
במחקרים קלינים הוכח כי ספיגת הברזל מתוך ספאטון מגיעה לעד 40%. ערך זה גבוה בהרבה מספיגת הברזל שמקורו במזון (5%- 20%) או מתוספי ברזל המבוססים על כדורים (3%- 10%). לפיכך ספאטון הוא מקור אפקטיבי במיוחד לברזל, שיכול לסייע בשמירה על רמות ברזל תקינות.

פחות תופעות לוואי 
מאחר שהברזל בספאטון נטמע בקלות בקיבה, יש צורך ליטול כמות קטנה בלבד של ברזל על מנת לקבל את מלוא הקצובה היומית המומלצת (RDA*) שלכם לברזל. כאשר צורכים תוסף ברזל לעיתים קרובות סובלים מתופעות לוואי במערכת העיכול כגון עצירות, כאבי בטן וכאבי ראש. הסיבה לכך היא הברזל העודף. כל אותו ברזל שאינו נספג בגוף. ככל שכמות הברזל בתוסף הברזל גבוהה יותר, הסיכוי כי יהיה ברזל עודף גדולה יותר. אותו ברזל עודף הוא זה שגורם, בדרך כלל לאותן תופעות הלוואי.

כל שקית של ספאטון מכילה 5 מ"ג בלבד של ברזל אלמנטלי (המופיע בצורת יסוד טהור), עם שיעור ספיגה של עד 40%, תקבלו את כל הברזל שגופכם זקוק לו, ללא הצורך להפריש החוצה כמות גדולה מדי של ברזל.

ספאטון נארז לתוך שקיות נוחות שניתן ליטול אותן כמו שהן או להוסיף אותן למיץ פירות. הדבר הופך את ספאטון לתוסף הברזל הנוזלי והנוח ביותר שניתן להשיג. שקית אחת של ספאטון מספקת לכם את הקצובה היומית של ברזל ובכך מהווה אמצעי אידיאלי לשמירה על רמות תקינות של ברזל. במהלך ההיריון ניתן ליטול בבטחה עד שתי שקיות ביום


אופן השימוש בספאטון:
מומלץ ליטול את ספאטון בבוקר, על קיבה ריקה, עם מיץ תפוזים (או תפוחים או מנגו או עגבניות), או בין הארוחות.
מומלץ להשאיר מרווח של 30 – 45 דקות בין צריכת תוספי ברזל לבין הצריכה של משקאות כגון תה, קפה או יין אדום ומזון.
ניתן גם ליטול ספאטון לבדו או מעורבב במים. אם אינכם רוצים ליטול ספאטון מייד כשאתם קמים בבוקר, תוכלו גם ליטול אותו בלילה לפני השינה.
במהלך ההיריון, ניתן ליטול בבטחה עד שתי שקיות ביום על מנת לשמור על רמות תקינות של ברזל. ניתן ליטול את שתי השקיות ביחד או אחת בבוקר ואחת בערב.