טיהור פלוס טק

פורמולת צמחים הפועלת בסינרגיה עם מיטב הצמחים אשר הוכחו מחקרית כעובדים על הכבד, העור, מחזור הדם, ומערכת העיכול. מסייעת בטיהור הגוף מרעלים המצטברים בגופנו במהלך היום. לתיאור המלא >
  • 50 מ"ל
  • 13.20 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר רגיל 89.00 ₪ מחיר באתר 66.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
טיהור פלוס – טק (50מ"ל) - טינקטורה טק
לטיהור הגוף

רעלים מצטברים בגופנו כתוצאה משימוש מתמיד במזון מתועש, צריכת תרופות, זיהום אויר ועוד. פעילות הכבד קורסת לנוכח הצטברות הרעלנים, ומובילה לפגיעה במערכות הגוף השונות. תופעות כגון אקנה, השמנה, בעיות עיכול, נשירת שיער, אלרגיות, עייפות כרונית, פטריות, כולסטרול וטריגליצרידים גבוהים, ולמעשה כמעט כל ליקוי בפעילות הנורמאלית של הגוף הינו תוצאה של חוסר יכולתו של הגוף להתמודד עם עודף הרעלים. פורמולת צמחים זו פועלת בסינרגיה עם מיטב הצמחים אשר הוכחו מחקרית כעובדים על הכבד, העור, מחזור הדם, ומערכת העיכול. רצוי ליטול את הפורמולה לאורך חודש בשנה. האפקט ממשיך גם לאחר גמר השימוש.

רכיבים : שכיסנדרה, פוטי, גדילן, שן ארי, סרפד, תלתן אדום, כורכום, לפה.

Schisandra sinensis  שכיסנדרה:
הסינים קוראים לו הפרי בעל חמשת הטעמים, מה שמעיד על מגוון פעילותיו.
צמח מכווץ ויעיל למערכת ההורמונאלית הגברית, לפרוסטטה מוגדלת ואימפוטנציה. מחזק את מערכת השתן אך עיקר פעילותו בכבד שם הוא מנקה, מנקז רעלים, מגן ומשקם תאי כבד.

פו-טי Polygonum multiflorum  :
שורש הגדל בסין, ממריץ ומחזק פעילות כבד וכליות, מונע קרישת דם, מאזן סוכר, אדפטוגן, אנטי מיקרוביאלי ומפחית רמות כולסטרול בדם.

גדילן מצוי Silybum marianum :
הצמח מכיל תערובת גדולה של פלבנואידים ביניהם הסיליבינין הפעיל ביותר כאנטי אוקסידנט וכמגן על הכבד. הסילימרין פועל כאנטגוניסט לרעלני כבד. כמו כן גורם לעליה בריכוז הגלותטיון בתאי הכבד, הקיבה והמעי ומגביר פעילות נוגדת חמצון. הגדילן מחיש רגנרציה של תאי כבד ומייצב את קרומי התאים.
מטפל בדלקות בכבד ופגיעה בכבד עקב רעלנים ואלכוהול.

שן ארי  Taraxacum officinale:
לצמח השפעה ישירה על הכבד. מגביר הפרשת מיצי מרה, עוזר לשיפור מטבוליזם של שומנים וכולסטרול בגוף. שן ארי עשיר בויטמיני B,D,C,A ומינרלים: ברזל, סיליקון, מגנזיום, אבץ ובמיוחד אשלגן.
יעיל ומומלץ במקרים של דלקות כבד, בכיס המרה ודרכי המרה, לשיפור דה-טוקסי פיקציה בכבד, לבעיות בטחול, בכליות ולקשיים בהטלת שתן. כמו כן לפגעי עור כגון אקנה, אגזמה וסוגי דרמטיטיס.

סרפד  Urtica dioica : צמח פרא המכיל עושר רב של ויטמינים ומינרלים. סידן, כלורופיל, ויטמיני C, E, מינרלים ובעיקר סיליקון וברזל. זהו צמח מזין ובונה. משתמשים בצמח זה בבעיות עור, מפרקים, ובניקוי גוף בזכות היותו משתן, מכייח ומכווץ.

תלתן אדום Trifolium pretense :
צמח מטהר דם, מחזק תפקודי כבד, מכיל אנטיאוקסידנטים ממשפחת ויטמיני E, ושפע ויטמינים ומינרלים. לצמח פעילות אנטי סרטנית בזכות האיזופלבונים ומסייע בהקלת תופעות גיל המעבר.


כורכום Curcuma longa :
הכורכום ידוע כצמח המטפל בהפרעות עיכול, חיזוק כללי, טיהור, מחזק ומזרים את הדם. פעילותו החזקה כאנטי דלקתי בזכות הפנול כורכומין לסייע בדלקות מעיים, כבד, מעי גס, יתר לחץ דם, יתר שומנים בדם, פינוי רעלים ועוד.
בנוסף לפעילותו כנוגד דלקת הוא משמש כאנטי אוקסידנט מאוד פעיל, יותר בטינקטורה מאשר כשהוא מבודד.

לפה Arctium lappa :
הלפה משמשת לקשת רחבה של טיפול. ממחלות עור דלקתיות, בעיות בדרכי הנשימה, דלקות מפרקים, בעיות בדרכי השתן, דלקות בכבד ואף סרטן.
הלפה משתנת, מורידה חום, אנטי מיקרוביאלית, אנטי סרטנית, משקמת כבד ממריצה ייצור מלחי מרה, יעילה ביותר בפינוי רעלים ועוד. בלפה מגוון רחב של מרכיבים פעילים, כגון :
טאנינים, פלבנואידים, פוליסכרידים, חומצות אמינו, חומצות אורגניות, מינרלים וויטמינים.