קרם להסרת שיער לגבר לשימוש במקלחת

ויט קרם להסרת שיער לגבר

לתיאור המלא >
  • 150 מ"ל
  • ‏38.60 ₪ ל-100 מ"ל
מחיר קטלוגי ‏57.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

קרם להסרת שיער לגבר לשימוש במקלחת

קרם להסרת השיער למקלחת VEET MEN עם טכנולוגיית SILK&FRESHTM.

בנוסף להסרת שיער, הוא גם נותן לעור עד ל- 24 שעות וטכנולוגיית הבישום שלו מיועדת למנוע ריחות לא נעימים לאורך זמן.

הוראות שימוש:

נדרשות בין 4-6 דקות
1. לפני השימוש, יש לקרוא בקפידה את אמצעי הזהירות שמופיעים על האריזה. לפני המקלחת, יש להשתמש בצד הצבעוני הרך של הספוג כדי למרוח את הקרם בצורה אחידה על עור יבש. אין לשפשף לתוך העור. ודאו שהשיער שברצונכם להסיר מכוסה במלואו. אל תשכחו לשטוף שאריות קרם מכפות הידיים.
2. לאחר מריחת הקרם יש להמתין 2 דקות לפני הכניסה למקלחת.
3. כעת ניתן להמשיך במקלחת. במשך 2 הדקות הראשונות במקלחת, נסו להימנע ממגע ישיר של הקרם עם זרם המים, כדי לאפשר לו להישאר מספיק זמן לפעול. בשלב זה חלק מן הקרם נשטף בהדרגה ונעלם. מדובר בתופעה רגילה.
4.לאחר שהקרם נמצא על עורכם במשך 4 דקות, השתמשו בצד הלבן של הספוג כדי להסיר אזור בדיקה קטן של הקרם. אם ניתן להסיר את השיער בקלות, הסירו גם את השאר. אם השיער עיקש, ניתן להשאיר את הקרם עד 2 דקות נוספות - אולם לא יותר מכך, שכך אין לחרוג ממשך הזמן הכולל של 6 דקות שבמהלכן הקרם נמצא על העור. לאיזורים רגישים יותר, השתמשו בצד הצבעוני הרך של הספוג לצורך הסרת הקרם
5.יש לשטוף את העור היטב במים כדי להסיר את הקרם לגמרי, ולאחר מכן לייבש אותו. יש לשטוף את הספוג ולייבש אותו ולשמור על השפופרת כשהיא סגורה כאשר אינה בשימוש, כדי להבטיח שהקרם ימשיך לפועל ביעילות

ברקוד: 7290112000712

אזהרות:

יש לשמור על האריזה החיצונית לעיון חוזר בהוראות השימוש והאזהרות. יש לקרוא ולעקוב אחר האזהרות והוראות השימוש לפני השימוש. אין להשתמש בתמרוק אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין להשאיר את הקרם על העור למשך זמן ארוך מ- 6 דקות בסה"כ. המוצר מיועד לשימוש על החזה, הגב, הרגליים, הידיים, בית השחי והמפשעות. אין להשתמש על הראש, הפנים, הגבות, העניים, האף, האוזניים, סביב פי הטבעת, איברי מין ופטמות או כל אזור אחר בגוף. אין להשתמש על ורידים, ורידים נפוחים, דליות, שומות, כוויות, יבלות, נקודות חן בולטות, עור פגום, מצולק, מוכתם, פגוע, דלקתי, דק, מגורה, חתוך, בקוע, פצוע או שרוף או על עור הרגיש לשימוש בקרם להסרת שיער. אין להשתמש על עור שגולח או הוסר ממנו שיער בדרך אחרת ב- 72 שעות האחרונות. יש להמתין 72 שעות בין שימושים. אם הינך נוטל תרופות העלולות להשפיע על העור, או אם הינך סובל מבעיות עור או כל מצב העלול להשפיע על העור, יש להיוועץ ברופא לפני השימוש. לפני כל שימוש בקרם, יש לבצע מבחן רגישות על שטח קטן בגודל ציפורן האגודל באזור ממנו אתה רוצה להסיר את השיער, בהתאם להוראות השימוש. אם לאחר 24 שעות התוצאות משביעות רצון ואין תופעות לוואי, ניתן להמשיך בטיפול. אם הנך חש עקצוצים או צריבה בזמן השימוש בקרם, הסר מיד את הקרם ושטוף את עורך ביסודיות במים קרים. אם תחושת הצריבות נמשכת, יש לפנות לקבלת ייעוץ רפואי. העור עשוי להיות רגיש למשך זמן קצר לאחר השימוש, לכן המנע מגירוד. לאחר השימוש, מומלץ להמתין 24 שעות לפני השימוש בחומרים מבושמים, אנטי פרספירנט (תכשיר נגד הזעה) באזור המטופל, וכן לפני שימוש באמצעים לשיזוף מלאכותי, חשיפה לשמש או שחייה. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אין לבלוע. במקרה של בליעה יש לפנות מיד לרופא בצירוף אריזה זו. יש להמנע ממגע עם העיניים. במקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף עם הרבה מים פושרים ולפנות מיד לקבלת טיפול רפואי. מכיל אלקאלי וטיוגליקולת. המוצר עלול לגרום למשטחים להיות חלקים. יש למנוע מגע של החומר עם שטיחים, בגדים ורצפות. יש להסתייע באדם נוסף בזמן הסרת שיער מאזורים אליהם קשה להגיע כמו הגב.

רכיבים:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Paraffinum
Liquidum, Calcium Hydroxide, Ceteareth-20, Talc, Glycerin,
VP/Hexadecene Copolymer, Polyethylene, Parfum, Sodium
Gluconate, Panax Ginseng Root Extract