מארז טיפולי לעור שמן הנוטה לפצעונים - Oily OR FORTE

  • 3 יחידות
  • ‏58.74 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי ‏263.00 ₪ מחיר באתר ‏176.21 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

"מארז טיפולי  Your Forte של 'ד"ר עור' – חוויה שלמה לטיפוח עור שמן הנוטה לפצעונים"

המארז כולל את המוצרים הבאים:

ג'ל ניקוי טיפולי לעור שמן הנוטה לפצעונים-Oily OR Forte- תרחיץ פנים טיפולי לעור מעורב עד שמן הנוטה לפצעונים, ללא סבון
במרקם ג'ל, לניקוי עמוק של עור הפנים. מסיר ביעילות עודפי שומן ומטהר את הנקבוביות, מבלי לייבש את העור או לגרותו ומבלי לפגוע בשכבת ההגנה הטבעית שלו. 
תכולה: 200 מ"ל.

תחליב גרגירים עדין לעור שמן הנוטה לפצעונים-Oily OR Forte- תחליב גרגירים טיפולי לעור מעורב עד שמן הנוטה לפצעונים, במרקם קרמי עדין במיוחד, לניקוי עמוק של עור הפנים, להסרת עודף שומנים, טיהור הנקבוביות מבלי לייבש את העור או לגרותו וכן מבלי לפגוע בשכבת ההגנה הטבעית של העור. מנקה לעומק את הנקבוביות, מסיר תאים מתים וממריץ את התחדשות התאים.
תכולה: 150 מ"ל.

קרם לחות טיפולי לעור שמן הנוטה לפצעונים-Oily OR Forte- קרם לחות טיפולי לעור מעורב עד שמן הנוטה לפצעונים, יעיל ומסייע למראה עור בריא וחלק יותר מפצעונים, בעל מקדם הגנה מהשמש. SPF 30 הקרם נטול שומן במרקם קליל, מזין את העור בלחות, מעניק לו מראה מאט ללא ברק מיותר ומפחית את המראה השמנוני.
תכולה: 40 מ"ל.

בעידן המודרני בו אנו חיים, כאשר עומסים ולחצים יומיומיים עשויים להשפיע על בריאות עור הפנים שלנו, שמירה ותחזוקה שלו נהפכה למשימה מאתגרת במיוחד.  חברת 'ד"ר עור' מציעה מארז טיפולי מיוחד להקל על משימה זו, המיועד לעור שמן הנוטה לפצעונים, ומכיל שלושה מוצרים טיפוליים איכותיים.

המארז מכיל ג'ל ניקוי טיפולי, תחליב גרגירים וקרם לחות, אשר יחד מספקים טיפול מרובה שלבים לעור השמן. החל מניקוי עמוק של העור, דרך הסרת תאים מתים, וכלה בהזנה והגנה מהשמש, כל מוצר במארז מתרכז בתחום טיפולי מסוים, כדי לספק לך חוויה טיפוח מקיפה ויסודית לעור השמן.

ג'ל הניקוי הטיפולי לעור שמן מסיר ביעילות את עודפי השומן משכבת העור החיצונית, מטהר את הנקבוביות, ועושה זאת ללא פגיעה בשכבת ההגנה הטבעית של העור. הוא אינו מייבש את העור או מגרה אותו, מה שמבטיח שהעור שלך יהיה רענן וחלק אחרי שימוש.

התחליב הטיפולי של גרגירים מתאים לעור מעורב עד שמן, ומאפשר ניקוי עמוק של העור. הוא מסיר את עודף השומנים, מטהר את הנקבוביות, מבלי לייבש את העור או לגרותו. התחליב עוזר להסיר תאים מתים ולהמריץ את התחדשות התאים.

לבסוף, הקרם הטיפולי לחות של 'ד"ר עור' מסייע למראה עור בריא וחלק יותר מפצעונים, בעזרת מקדם הגנה מהשמש של SPF 30. הקרם, שאינו מכיל שומן, מעניק לעורך לחות והגנה מהשמש.

 

"היתרונות של המארז הטיפולי מבית 'ד"ר עור'"

ניקוי מרובה שלבים: באמצעות שילוב ג'ל הניקוי והתחליב הטיפולי של גרגירים, העור שלך מקבל טיפוח מקיף. השילוב מאפשר להסיר את עודפי השומן, לנקות את הנקבוביות, להסיר תאים מתים, ולהמריץ את התחדשות התאים.

מתחזק את השכבה ההגנתית של העור: גם ג'ל הניקוי וגם התחליב הטיפולי של גרגירים עובדים בצורה מדהימה להבטיח שהשכבה ההגנתית של העור לא מושפעת. הם נותנים לעור לנשום, ללא תחושה של יובש או גירוי.

שיפור מראה העור:  שילוב של קרם לחות טיפולי בשגרה היומיומית, מעניק לעור שלך מראה בריא וחלק יותר. הקרם מפחית את המראה השמנוני, ומעניק לו מראה מאט ללא ברק מיותר.

הגנה מהשמש: קרם הלחות מסייע להגן על העור שלך מפני השמש, בעזרת מקדם הגנה מהשמש של SPF 30. זה מונע נזקים שיכולים להיווצר בשל חשיפה לאור השמש.

מתאים לשימוש יומיומי: המארז הטיפולי מאפשר לך למרוח את המוצרים באופן קבוע להשגת התוצאות הטובות ביותר. הם נותנים לעור שלך להרגיש רענן, מוזן, ומוכן להתמודד עם האתגרים של היום-יום.

המארז הטיפולי מבית 'ד"ר עור' מציע לך חווית טיפוח מקיפה. הוא מאפשר לך לטפח את עורך באופן מקצועי, ולהפיק את המרב מהמוצרים המשובחים של 'ד"ר עור'. בשילוב יומיומי של הג'ל, התחליב והקרם, ניתן לשדרג את רוטינת הטיפוח שלך, ולתת לעור שלך את ההזנה והטיפוח שהוא זקוק להם.

 

החשיבות של שימוש במוצר שמגן על העור כמו המארז הטיפולי של Dr. OR

עור הפנים שלנו הוא מחסום טבעי המגן עלינו מפני נזקים חיצוניים, הן סביבתיים והן ביולוגיים. כאשר עור הפנים שלנו מתקלף,מתייבש או מותקף על ידי שינויים בחיים היומיומיים, כגון סטרס, מזג אוויר קיצוני, ואף חשיפה לשמש, הוא ניזוק ונפגע.

המארז הטיפולי של 'ד"ר עור' מספק מענה מקיף ומקצועי לצורך המרכזי הזה, ובכך מגן על בריאות העור וממריץ את מראהו. ניקח לדוגמה את הג'ל הניקוי. הוא מאפשר ניקוי עמוק של העור, מסיר את עודפי השומן ומטהר את הנקבוביות, אך במקביל עושה זאת באופן עדין, שאינו פוגע בשכבת ההגנה הטבעית של העור. כאשר ניקוי העור מתבצע באופן שגרתי, ובשילוב עם מרכיבים שמגנים ומזינים את העור, נמנעת התרחשות של תהליכים שליליים כמו התפרצויות ופצעונים, וכן עיכוב בהתחדשות התאים.

כמו כן, המארז כולל קרם לחות טיפולי המעניק הגנה מהשמש, שהיא חיונית לבריאות העור. קרני השמש מזיקות לעור, ועלולות לגרום לנזק בשכבת האפידרמיס ולתרום להופעת קמטים מוקדמת, ופגמים בגוון העור. הקרם מכיל מקדם הגנה מהשמש SPF 30, מה שהופך אותו למוצר שמגן בצורה יעילה מפני נזקים שקרני השמש יכולות לגרום.

לבסוף, המארז מציע פתרון מעולה לאלו המתמודדים עם בעיות עור שמן. הקרם לחות טיפולי אינו מכיל שומן, ולכן הוא מסייע בהפחתת המראה השמנוני ומעניק לעור מראה מאט ללא ברק מיותר. בנוסף, הג'ל והתחליב מסייעים בהסרת עודפי השומן מהעור.

 

למה 'ד"ר עור' הוא הבחירה הנכונה לך?

הסט של ד"ר עור, מספק לך כל מה שצריך לשמירה ממושכת על בריאות עור הפנים שלך, ולהוספת הזוהר הטבעי של העור.

חשוב לזכור שהטיפוח הנכון של עור הפנים לא מסתכם בשימוש במוצר אחד או שניים. אלא בשילוב של מספר מוצרים המעניקים טיפוח מקיף לעור, ושומרים על המאזן הטבעי שלו. מארז טיפולי 'ד"ר עור' מספק את סט המוצרים המלא לטיפוח היומיומי, מג'ל ניקוי, דרך תחליב גרגירים, ועד לקרם לחות, שכל אחד מהם מעניק טיפוח מקצועי לעור.

כמו כן, כפי שציינו קודם, המוצרים הללו מסייעים להגן על העור מפני נזקים חיצוניים ומשמשים כשותפים לשמירה על הבריאות של העור. באמצעות הגנה מהשמש, הסרת תאים מתים, ניקוי עומק של הנקבוביות ושמירה על שכבת ההגנה הטבעית של העור, מארז 'ד"ר עור' מסייע לשמור על עור בריא, חלק ובמראה מאט וללא ברק מיותר.

ברקוד: 7290111092299+7290111091889+7290111098130