אלצהיימר ובעיות זיכרון - מניעה, טיפול ותקווה

כיצד להפחית את הסיכון לאלצהיימר ב-90%

תוכנית פורצת דרך למניעת הידרדרות קוגניטיבית ולעצירה של תסמיני דמנציה

לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • 88.00 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי 98.00 ₪ מחיר באתר 88.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

אלצהיימר ובעיות זיכרון - מניעה, טיפול ותקווה - ד"ר דין שרזאי וד"ר עאיישה שרזאי

הידעתם שכ-47 מיליון בני אדם ברחבי העולם מתמודדים כיום עם אלצהיימר?
 
הידעתם ש-90% ממקרי האלצהיימר והדמנציה ניתנים למניעה?
 
כולנו שמענו שאין ריפוי למחלת האלצהיימר מרגע שהופיעה, אולם פחות ידוע שניתן לעצור את ניוון המוח, לשמר את היכולות הקוגניטיביות, להפחית ואף להעלים תסמינים מגבילים ולהוסיף לחיים שנים של שמחה ובריאות.
 
זוג הנוירולוגים האמריקאים המובילים ד"ר דין וד"ר עאיישה שרזאי, מבססים קביעה מהפכנית זו על מחקרים קליניים ותצפיתיים גדולים ועדכניים ומציעים בספר זה לראשונה תוכנית מקיפה הן לטיפול בחולים (בשלבים השונים) והן למניעת המחלה, אשר מתחילה עשרות שנים לפני האבחנה הרפואית.
 
ספר פורץ דרך זה מגלה כיצד יכול אורח החיים שלנו להשפיע לטובה על בריאות המוח. הספר מפרט גורמים המיטיבים עם המוח ובראשם תזונה נכונה, פעילות גופנית, שינה איכותית, תרגול שכלי ומגע חברתי. הפיתרונות שבספר ניתנים להתאמה אישית בעזרת שאלוני הערכה עצמית, אשר מסייעים לזהות גורמי סיכון אישיים ולבנות תוכנית טיפול ושיקום אישית.
 
הספר מתווה תוכנית מפורטת הכוללת מתכונים טעימים וקלי הכנה התורמים לבריאות המוח, לצד הדרכה לניהול חיי היומיום, אשר יטיבו עם המוח וישפרו את תפקודו בכל שלב ובכל מצב בחיים.
 
הבשורה שנושא איתו הספר היא שמחלת האלצהיימר ברוב המקרים אינה מחלה גנטית בלתי נמנעת וגם מי שאובחנו כחולים, יכולים לנקוט צעדים שיעצרו את הידרדרות המחלה ואף ישפרו את תפקודם.
 
ספר זה מפיח תקווה בקרב החולים ובני משפחותיהם. ניתן לנקוט בצעדי מניעה כדי להרחיק את המחלה. ברוב המקרים ניתן למנוע את התהליך הניווני של המוח ואף לעצרו, לאחר תחילתו, באמצעים שכולם בשליטתנו.
 
בספר זה, ד"ר דין שרזאי וד"ר עאיישה שרזאי נותנים את כל ההצעות והטיפים
שעשויים לעכב את התפתחות המחלה, ואולי אף למנוע אותה.
ברקוד: אלצהיימר ובעיות זיכרון - מניעה, טיפול ותקווה

מאת: ד"ר דין שראזי וד"ר עאיישה שראזי.

מספר עמודים: 288.

תאריך הוצאה: 9/2018.

תרגום: גל וייס.

עריכה מדעית: אופיר פוגל.

הקדמה: פרופ' רפאל קרסו, ד"ר דני קרת ואופיר פוגל.