דיאטת קפה ירוק פלוס

דיאטת קפה ירוק פלוס (90 קפסולות) - סנסי טבע לרכישה כעת באתר ביו גאיה. האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה לתיאור המלא >
  • 90 קפסולות
  • 1.22 ₪ לקפסולה
מחיר רגיל 149.90 ₪ מחיר באתר 110.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

דיאטת קפה ירוק פלוס (90 קפסולות) - סנסי טבע

דיאטת פולי קפה ירוק שכבשה את העולם, טבעית, להרזיה מהירה ובטוחה

 

דיאטת קפה ירוק פלוס

מה הופך את דיאטת הקפה הירוק לפופולארית כל כך ?
• כדורי קפה ירוק גורמים לירידה במשקל ללא דיאטה
• מגביר את קצב חילוף החומרים
• תומך בירידה בלחץ דם ודופק ממוצע
• אלפי לקוחות מרוצים

מרכיבים בכמוסה:
קפה ירוק 220 מ"ג
תה ירוק
גוארנה
אל-ארגינין
ספירולינה

ירידה במשקל ללא דיאטה? - איך זה יכול להיות?
דיאטת הקפה הירוק מכילה 100% תמצית טהורה של פולי קפה ירוקים המכילים 50% חומצה כלורוג'נית אשר גורמת לירידה במשקל ומסייעת בחילוף החומרים בגוף. בנוסף הפורמולה מכילה תה ירוק, גוארנה, אל-ארגנין וספירולינה. בנוסף, השימוש בדיאטת קפה ירוק ממריץ את קצב שריפת השומנים בגוף מונע חלק ניכר מהספיגה של הסוכרים בדם וכך למעשה מונע היווצרות שומנים היות וסוכרים הופכים לחומצות שומן המזיקות לבריאות וגורמות לעליה במשקל. תכונות אלו גורמים לירידה במשקל ללא דיאטה.
על מנת ליצור לקבל את תוצאות הירידה במשקל, יש לשמור על תזונה מאוזנת ונורמאלית המכילה את סך הקלוריות המומלצת עבורכם לפי גילכם, מצבכם הרפואי ומינכם.

מה מכילה תמצית פולי הקפה הירוק?
התמצית מכילה קפאין, ממריץ הקשור ישירות להורדת משקל ולהגברת ערנות. התמצית מכילה גם מרכיבים של כלורוגניק אסיד (Chlorogenic Acid) שהוא חומר המסייע בפירוק יעיל של שומנים וסוכרים בקיבה, מונע את הצטברותם בתאי שומן ומצמצם את רמת האינסולין כך שכל הליך חילוף החומרים מתייעל ומשתפר.