הדיאטה הים תיכונית

הדיאטה הים תיכונית מביאה לירידה במשקל ולריפוי מחלות

לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • 88.00 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי 98.00 ₪ מחיר באתר 88.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

הדיאטה הים תיכונית - ד"ר אלכסנדר לינדברג

הדיאטה הים תיכונית - הסודות של הרופא היווני

למה התזונה הים-תיכונית כל כך מתאימה לנו?

כיצד היא תורמת לירידה במשקל, לשמירה על הבריאות ולריפוי מחלות כגון השמנת-יתר, סוכרת ומחלות כרוניות נוספות?

הרופא היווני, ד"ר לינדברג, המנהל קליניקה מודרנית לטיפול רפואי משולב, חולק עם קוראיו את ניסיונו הרפואי העשיר בטיפול במחלות שנגרמות על ידי אורח החיים המודרני. הוא מציע פתרונות תזונתיים טעימים ובריאים לבעיות בריאות שונות, ובמיוחד להשמנת-יתר, סוכרת ורמת שומנים גבוהה בדם.

הפתרונות המוכחים של הרופא היווני מבוססים על התזונה הים-תיכונית המסורתית, העשירה במזונות טבעיים כגון פירות, ירקות, קטניות, דגנים מלאים, אגוזים, ביצים, מוצרי חלב ובשר דלים בשומן, דגים ושמן זית.

הספר - שכולל מתכונים בריאים וטעימים - מפרט את החשיבות התזונתית של הפחמימות בעלות האינדקס הגליקמי הנמוך, המעלות בצורה מתונה את רמת הסוכר בדם. פחמימות אלה מאפשרות לנו לצרוך מזון טעים, אך יחד עם זאת בריא ומזין.

הדיאטה הים-תיכונית מבוססת על הצומח והחי באזורנו ומתאימה לאקלים ולאורח החיים הקיימים אצלנו מזה דורות. אין דיאטה המתאימה לנו יותר, כאן בארץ, מאשר זאת המוצגת בספר זה.

הדיאטה הים-תיכונית מגובה במחקרים מדעיים עדכניים, המוכיחים את תרומתה הרבה לבריאות טובה ולתוחלת חיים ארוכה.

ברקוד: הדיאטה הים תיכונית

מאת: ד"ר אלכסנדר לינדברג.

מספר עמודים: 321.

על המחבר:

ד"ר פדון אלכסנדר לינדברג נולד ביוון והתחנך בה. נטייה תורשתית לסוכרת במשפחתו הובילה אותו ללמוד רפואה ולהתמחות ברפואה פנימית ואנדוקרינולוגית. היום הוא מנהל קליניקה מצליחה באוסלו שבנורבגיה וזכה לפרסום בסקנדינביה כבשלן נלהב וככתב לענייני מזון.