בדיקת שיער

בדיקת שיער מקצועית, לרכישה כעת באתר ביו גאיה. האתר הגדול והמקיף בישראל לקניית תוספי תזונה, ויטמינים ומוצרי פארמה.

לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • 1,450.00 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי 1,690.00 ₪ מחיר באתר 1,450.00 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

בדיקת שיער

בדיקה חדשנית, של חתיכה מהשיער תגלה עולם ומלואו. 
 
זה המים, זה האוויר, זה המזון...
בעצם מה לא. אנחנו חיים בסביבה המזהמת ביותר אי-פעם. זה לא חשוב באמת מה מזהם את גופנו, כי המאה ה-21 היא העידן הקשה ביותר מבחינת איומי-רעילות. זה נכון שגופנו – המכונה המופלאה – נלחם בתופעות הזיהום השונות, אבל בדיקה מדוקדקת מגלה שארית הולכת ומצטברת אצל כל אחד מאיתנו. שאריות של מתכות כבדות, שהן רעילות בטבען, המצטברות במקומות שונים בגוף, או שאריות של חומרי הדברה, ואפילו של תרופות שנתנו לנו שהיינו ילדים...
לאחרונה גוברת המודעות הבריאותית לחומרים זעירים בכמותם, הנישאים באוויר (תעשייתי בעיקר) הנספגיםבגוף בעיקר דרך הנשימה אבל גם דרך אחת מהחומות האנטומיות היעילות שברשותנו- דרך העור. מנהל התרופות של ארה"ב הגדיר למעלה מ-1000 חומרים ותרכובות הנמצאים בסביבתנו הטבעית כגורמים שהםבחזקת איום זיהומי אם הצטברותם גולשת מעבר לערכים מסוימים. תאמינו לי, ערכים קטנטנים מאוד.

חומרים אלה הינם מולקולות של תרכובות המכילות מתכות כבדות (שאינם באוויר מדרך הטבע, אלא הם תוצר מעשה אדם)
אשר חודרים לגוף, ועקבות של חומרים כאלה מתגלים בתאי רקמות שונות, ובמיוחד בשיער, גופנו מידי יום סופג רעלים שונים, חלקם נשאר בגופנו וחלקם יוצא. אבל, כאשר המתכות הרעילות נשארות ונספגות בגופנו, אנו מאבדים ויטמינים ומינרלים חשובים, ומפתחים פתולוגיות, מיחושים, והפרעות שונות. הפרעות שחיפשנו את סיבתן המדויקת מזמן. מדע בדיקות השיער, שצובר תאוצה בגין יעילותו, מאפשר אינדיקציה על רמה של יסודות קורט ומינרלים, ולכן יעיל באבחון הקשור למתכות רעילות. חשוב לציין שבדיקת השיער באה כתוספת לבדיקות הדם והכימיה השגרתיות ולא במקומן, וייחודה בכך שהיא ספציפית למתכות רעילות וכבדות. הבדיקה מאפשרת "הצצה" עקיפה לתוך הרקמות בגוף (היכן שחלקיקי מתכות כבדות "אוהבים" לשכון...) ולראות מה נספג בהם לאורך השנים. הבדיקה מלמדת גם על חסרים מתמשכים בויטמינים מינרלים וחומצות אמינו, ובכך משלימה את התמונה לדיאגנוזה המלאה, הפותחת לנו צוהר לעולם שלא היינו מודעים לו לפני כן, וחושפת דברים שלא ידענו על קיומם ולא חיפשנו אותם בעבר.

בבדיקת השיער נמדדות מתכות רעילות, מאקרו-מינרלים: ביניהם סידן (קלציום), מגנזיום, נתרן, אשלגן כמו כן נבחנים יסודות קורט חיוניים ובלתי חיוניים, אלה שנמצאים בגופנו בכמויות קטנות: ביניהם ברזל, נחושת, כרום, אבץ, מנגן ועוד.   

איך עושים זאת?


תהליך בדיקת השיער מתבצע כך -
יש לגזור כמות שיער (לא צבוע) בגודל של "כף" .
ואם כן יש שיער צבוע,בדרך כלל לוקחים שיערות ערווה או ציפורניים (שגם ניתן לבדוק איתם)

את השיער שמים בתוך מעטפה ושולחים לכתובת :
רח' לוי אשכול 2,כפר סבא 4424118 עבור 
חברת ביו-גאיה בע"מ
ניתן לשלוח בדואר רשום גוביינא - ואנו נשלם עבור המשלוח.

לאחר שהשיער מגיע הוא נשלח לגרמניה למעבדה ולאחר 14 - 20 ימים מתקבלות התוצאות עם דיטוקס של רופא מומחה מהמעבדה מתורגם לעברית ומתבצע דיטוקס נוסף ע"י ד"ר נאווה בויום.
לאחר מכן מוזמנים לפגישה שגם כן כלולה במחיר בשווי של 650 ש"ח להמשך טיפול.

ברקוד: 10000672