איך להיות הפסיכולוגים של עצמנו?

שיטת האבחון "הטרילוגיה", הנמצאת בבסיסו של הספר, משלבת ושוזרת מבט על בתוך המציאות היומיומית ומשם מעניקה נקודת ראייה אחרת ושונה המאפשרת לייצר שינויים, לצאת מתקיעויות במהירות ולעיתים אף לצמוח מהן.

לתיאור המלא >
  • 1 יחידות
  • 79.90 ₪ ליח'
מחיר קטלוגי 88.00 ₪ מחיר באתר 79.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

איך להיות הפסיכולוגים של עצמנו? - מירב הראל

ספר זה מיועד למי שתקוע, למי שמרגיש שהחיים הם סבל, למי שכואב לו או חולה, למי שרוצה להבין יותר את עצמו, למי שרוצה להתגבר על התנהגויות אוטומטיות שליליות ומעכבות, למי שרוצה לשנות דפוסי חשיבה מגבילים ולמי שרוצה לקבל ולאהוב את עצמו יותר ולהפסיק להלקות את עצמו, בין אם הוא נמצא כבר במסגרת טיפולית ובין אם לא.

שיטת האבחון "הטרילוגיה", הנמצאת בבסיסו של הספר, משלבת ושוזרת מבט על בתוך המציאות היומיומית ומשם מעניקה נקודת ראייה אחרת ושונה המאפשרת לייצר שינויים, לצאת מתקיעויות במהירות ולעיתים אף לצמוח מהן.

בצורה קלילה, מצחיקה ומעניינת הספר מפרט ומסביר על המנגנונים הרגשיים המורכבים שיוצרים את מציאות חיינו ומכיל כלים פרקטיים למיפוי תודעתי ורגשי שיעזרו לגלות מי אנחנו באמת. בנוסף, הוא עונה על שאלות רבות כגון:

מדוע רובנו כל כך סובלים וכואבים?

מדוע אנחנו מסתירים מהעולם היבטים של עצמנו? [לא ברור מה זה היבטים של עצמנו]

מדוע החיים נותנים לנו מכות?

מדוע אנחנו לא אוהבים את עצמנו?

מדוע אנחנו מלקים את עצמנו?

מדוע קשה לנו כל כך להשתנות?

ואיך בכל זאת עושים זאת?

 

על מחברת הספר

מירב הראל, פרסומאית ועיתונאית לשעבר, עוסקת בשנים האחרונות בליווי רוחני של אנשים בתהליכי שינוי והבראה, מרצה ומנחה סדנאות. ספרה הראשון "נפש בריאה בגוף בריא" יצא אף הוא בהוצאת פוקוס. נשואה ואימא לארבעה בנים. פייסבוק: "נפש בריאה בגוף בריא" /  meirav harel

ברקוד: איך להיות הפסיכולוגים של עצמנו?

 "ספר חשוב ומצוין שיעזור לכל מי שיקרא אותו לחיות חיים יותר משוחררים, מלאי שמחה ואהבה"

- ד"ר תומר סברון, פסיכולוג קליני, מתוך ההקדמה לספר

 "הספר מעניין, מרתק מאד וכתוב בצורה מובנת"

- ד"ר אהרון אלכסנדרוביץ, M.D.

 

"תענוג צרוף!"

- שרון גל, פסיכותרפיסטית