נורמלקס

נורמקלס, הוא דרך שונה לטיפול בעצירות. רק נורמלקס עובד בדרכו הייחודית לאזן באופן טבעי את המים במערכת העיכול להקלה על עצירות ללא תופעות לוואי. נורמלקס מעלה את תדירות היציאות ומרכך את הצואה לתיאור המלא >
  • 240 גרם
  • 0.17 ₪ לגרם
מחיר רגיל 59.00 ₪ מחיר באתר 39.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים
נורמלקס - Normalax 

נורמלקס, תכשיר להקלה בעצירות, משחרר את הגוף מעצירות על ידי שימוש במים הנמצאים באופן טבעי במעי, ליצירת יציאות סדירות ונטולות מאמץ.

מנגנון הפעולה הייחודי של נורמלקס

לנורמלקס מנגנון פעולה ייחודי שאינו מתערב בפעילות הביוכימית של הגוף ואינו גורם לגוף לפתח תלות גם בשימוש יום-יומי ממושך.

נורמלקס מכיל פוליאתילן גליקול 3350, המכונה בקיצור PEG-3350. חומר זה גורם למשיכה של מים הנמצאים באופן טבעי במעי אל תוך הצואה. כך נוצרת צואה רכה במרקם נורמלי. צואה במרקם נורמלי תעבור במהירות לאורך המעי ותצא מהגוף בקלות.

PEG-3350 (נורמלקס) זכה להמלצה בעלת הדירוג הגבוה ביותר על ידי ה- American College of Gastroenterology בשיפור תדירות היציאות ומרקם הצואה בעצירות כרונית.

נורמקלס, הוא דרך שונה לטיפול בעצירות. רק נורמלקס עובד בדרכו הייחודית לאזן באופן טבעי את המים במערכת העיכול להקלה על עצירות ללא תופעות לוואי. נורמלקס מעלה את תדירות היציאות ומרכך את הצואה, כך שיהיה קל יותר להוציאה. נורמלקס בטוח ויעיל וניתן להשיגו ללא מרשם רופא.

תכשירים רבים לטיפול בעצירות טוענים כי הם עדינים לגוף, אך לא תמיד הם מצליחים לקיים את ההבטחה. נורמלקס לעומת זאת נטול תופעות לוואי משמעותיות. בעת השימוש בנורמלקס לא תסבלו מגזים או דחף בלתי נשלט להגיע לשירותים.

כאשר רופאים בוחרים תכשיר למטופל, הם מסתמכים על מחקרים קליניים. המרכיב הפעיל בנורמלקס (PEG 3350) נחקר והוכח כיעיל ובטוח במחקרים יותר מכל תכשיר עצירות אחר.

נורמלקס אינו מתערב בפעילות הביוכימית של הגוף. התכשיר אינו גורם להתמכרות, למעי עצל או להתרגלות של הגוף.

נורמלקס מרכך את הצואה, אך אינו הופך אותה למיימית.

השימוש בנורמלקס לא מחייב הקפדה על שתיה מרובה במיוחד.

נורמלקס אינו פוגע ברירית, בעצבים ובשרירי המעי.

למי מתאים השימוש בנורמלקס ?

פעילותו הייחודית של נורמלקס והעובדה שאינו מתערב בפעילות הטבעית של הגוף, מביאים לכך שיהיה בטוח לשימוש. מחקרים הוכיחו את בטיחותו של נורמלקס בשימוש ארוך טווח במבוגרים, בקשישים ובסובלים מיתר לחץ דם.

נורמלקס אינו מכיל סוכר ומותר לשימוש גם בסוכרתיים. נורמלקס אינו מכיל מלחים, גלוטן, צבעי מאכל או חמרי צבע. נורמלקס נטול ערך קלורי. נורמלקס מומלץ לסובלים מטחורים, פיסורה, לנשים לאחר לידה (כולל נשים מניקות) ולאנשים לאחר ניתוחים.

פעילותו של נורמלקס אינה מגיבה עם תרופות אחרות, לכן אנשים הנוטלים תרופות באופן קבוע יכולים להשתמש בנורמלקס.

נורמלקס בטוח לשימוש בילדים מגיל חצי שנה. בשימוש בתינוקות ופעוטות מומלץ להיוועץ ברופא.

אנשים הסובלים מחסימה במעי או חשד לחסימה במעי, מחלות מעיים, דלקות מעיים, תפקוד לא תקין של הכליות ונשים הרות – חייבים להיוועץ ברופא לפני השימוש בנורמלקס או בכל תכשיר אחר לטיפול בעצירות.

אופן השימוש
הוסיפו את נורמלקס למשקה המועדף עליכם
נורמלקס היא אבקה עדינה אותה ממיסים במשקה.
לנורמלקס אין טעם, ריח או צבע והוא נמס בקלות בכל משקה יום-יומי כמו: מים, מיץ, קפה או תה, משקאות קלים, ואפילו מרק צח.

תכולה:
240 גרם

המינון:
מנה אחת, בת 17 גרם (כוסית מדידה).
יש ליטול מנה אחת ביום, על קיבה מלאה או ריקה.
שימו לב: בשימוש הראשוני יתכן שיעברו 1-3 ימים עד ליצירת פעולת מעיים תקינה ושיגרתית. משך זמן זה תקין ומשתנה מאדם לאדם.