מי מלח בריכוז היפרטוני 3% RSV Hypertonic Saline 3%

מי מלח בריכוז היפרטוני 3% לשימוש במכשירי אינהלציה במצבים של ברונכיוליטיס וזיהומים במערכת הנשימה.

לתיאור המלא >
  • אביזרים ומכשירים רפואיים
  • 90 מ"ל
  • ‏3.99 ₪ ל-10 מ"ל
מחיר קטלוגי ‏50.00 ₪ מחיר באתר ‏35.90 ₪
במלאי
+
הוסף למועדפים

מי מלח בריכוז היפרטוני 3% לשימוש במכשירי אינהלציה במצבים של ברונכיוליטיס וזיהומים במערכת הנשימה. ללא חומרים משמרים. בהתאם להנחיות הקליניות של החברה הישראלית לרפואת ריאות ילדים (חיפ"פ), החברה הישראלית לאירוסולים ברפואה, האיגוד הישראלי לרפואת ילדים מדצמבר 2011.

לשימוש במכשירי אינהלציה במצבים של ברונכיוליטיס וזיהומים במערכת הנשימה. בהתאם להנחיות הקליניות של החברה הישראלית לרפואת ריאות ילדים (חיפ"פ), החברה הישראלית לאירוסולים ברפואה, האיגוד הישראלי לרפואת ילדים מדצמבר 2011.

ברונכיוליטיס חדה, מחלה נגיפית בד"כ, שכיחה בתינוקות ומתרחשת בעיקר בחורף. הטיפול במחלה הוא תומך בעיקרו ומבוסס על הקפדה על הידרציה ותוספת חמצן בעת הצורך. בשנים האחרונות במחקרים לא מעטים ברחבי העולם, הוכחה היעילות של טיפול באינהלציות סליין היפרטוני בתינוקות מאושפזים שסובלים מברונכיוליטיס חדה. טיפול באינהלציות סליין היפרטוני הביא לשיפור קליני וקיצור משך האישפוז.

סליין היפרטוני פועל על ידי העלאת גובה הנוזל המצפה את דפנות דרכי האויר,הפחתת הבצקת בשכבה התת רירית, שיפור התכונות הראולוגיות של הכיח והאצת קצב פינוי המוקוס (mucus clearance=MC).

הוראות שימוש:
לשימוש במכשירי אינהלציה: כתכשיר יחיד – 4 מ"ל בכוס המכשיר , 3-6 פעמים ביום. במקרים קלים, ניתן להפחית את המנה ל- 2-3 מ"ל. ניתן להוסיף תכשירים מרחיבי סמפונות ) BRONCHODILATORS ( בהתאם להוראות הרופא המטפל.

לשימוש כטיפות אף: לטפטף לפי הצורך או בהתאם להוראות הרופא.

תכולה: 25 מכלים ח"פ בנפח 5 מ"ל.

מרכיבים: תמיסה סטרילית של נתרן כלורי 3%

ברקוד: 7290014065017